Forum - Samochody z zagranicy

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Sprowadzam SAMOCHODY z ANGLII, mam tez MECHANIKOW, ktorzy PRZEKLADAJA
Michael7s
23 stycznia 2005
W ZWIAZKU Z POJAWIANIEM SIE IMIENIA MICHAL NA FORUM KILKA RAZY, ZMIENIAM MOJ NICK TROCHE BY KTOS NIE MYLIL MNIE Z INNYMI PYTANIAMI

Witam wszystkich.

Sprowadzam samochody i mam ciekawe ofert samochodow z Anglii. Wszystkie za bardzo atrakcyjna cene, ktorĂĄ klient okresla wczesniej, a ja na jego zyczenie znajduje i proponuje kilka sztuk danego modelu i specyfikacji. Nastepnie przesylam zdjecia i opis.

Mam fachowych mechanikow w Polsce, ktorzy przekladaja dla mnie z prawej na lewa strone.
Ja nie opowiadam bajek, ze mozna to zrobic samemu w jeden dzien. I innych, o ktorych tu czytalem.

Zalatwie wszelkie formalnosci w Anglii i organizuje przejazd.
Prosze pisac tu i na maila. Przesle zdjecia.

Moj email 1modi@wp.pl
gadu gadu 2798049

PS
Cena przelozenia zalezy od pracy, ktora trzeba wykonac. W niektorych samochodach jest to prostsze, w innych trzea ciac sciane grodziwa. Wystarczy zajrzec i zobaczyc czy sciana grodziowa jest symetryczna.
A w niektorych to w ogole jest prawie niemozliwe. Np gdy numery sa bite na sciane grodziowej. No chyba ze potem je przebijac i rejestrowac w urzedach.
Prosze pytac o szczegoly itd

Pozdrawiam i czekam.
Google
23 stycznia 2005
Michael7s
23 stycznia 2005
Do Eedi,
Dziekuje za maila.
Mam tu kilka BMW serii 5 do zaoferowania. Prosze podac jaki rocznik i specyfikacje. Przesle zdjecia.
Wojtek
23 stycznia 2005
Witam.
Można wiedizeć jakie samochody angielskiej wersji maj± symetryczn± ¶ciane grodziow± ??????
Jakie samochody najlepsze sÂą do przerĂłbki ???
Dziękuje
Łukasz
24 stycznia 2005
Mam pytanie ile kosztowalo by mniej wiecej rpzelozenie kierownicy do opla vectry B ? chcialbym sobie wlasnie taki samochod sprowadzic z Anglii, ale musze podliczyc ile za wszystko wyjdzie pieniedzy.Poza tym chcialbym sie dowiedziec jakie obecnie sa pobierane oplaty za sprowadzenie samochodu. dziekuje pozdrawiam.
rafi
25 stycznia 2005
INTERESUJE MNIE VW PASSAT 1997-98 OBOJĘTNIE DIESEL CZY BENZYNA
. PROSZĘ O INFO NA TEN TEMAT
ILE BEDZIE KOSZTOWAŁO SPROWADZENIE , ILE PRZEŁOŝENIE KIEROWNICY ???
POZDROWIENIA

AHA
ILE KOSZTOWAŁOBY PRZEŁOŝENIE KIEROWNICY W VOLVO V40
Michael7s
25 stycznia 2005
Mam Passata TDI z 99 roku. Srebrny. W bardzo dobrej cenie. Jesli Pan chcialby sie decydowac prosze o szybki kontakt, bo pojutrze juz bedzie sprzedany.

Inne samochody tez sa dostepne. Prosze o kontakt na maila lub najlepiej gadugadu
Piotrek
26 stycznia 2005
Mnie interesuje Opel Vauxhall Omega z silnikiem 2.0 16V albo max 2.5 V6. Nie biały, nie kombi i nie automat. Auto z rozs±dnym przebiegiem, zadbane i z klimatyzacj±. Roczniki 94-98. Cena rozs±dna. I jaki koszt by był przełożenia układu kierowniczego. Bardzo mnie interesuje ten model i mam zamiar go kupić tylko kwestia ile będzie mnie on kosztował w Angli i jaka cena przystosowania do polskich przepisów będzie! Prosze o kontakt!
Michael7s
26 stycznia 2005
Wlasnie mam takie 3 Vectry do kupienia. Prosze sie ze mna skontaktowac na gg w sprawie cen i szczegolow. Ceny napewno atrakcyjne, ze bedzie Pan zainteresowany.
Mysle, ze przelozenie to koszt ok 1500 + czesci. Ten model jest dosyc popularny, wiec nie powinno byc problemu z czesciami.
Czekam na kontakt.
thomas
27 stycznia 2005
Czy kto¶ podj±ł przerobienia Laguny z 2002r na lew± stronę.
e-mail:thomas1974-13@o2.pl

mariusz
29 stycznia 2005
szukam reno espace 1998-2001r
Michael7s
30 stycznia 2005
Odnosnie Renault Espace: jest 1 z konca 98r,
odnoscnie Omegi: mam 2 Omegi z 2000r i jedna z 99, juz nowy wyglad, srebrne, bardzo dobra cena.
Prosze o kontakt na gg(jestem wieczorami i prawie cala niedziele)
Pozdrawiam
robert
6 lutego 2005
mam na imie Robert zajmuie sie profesionalnie blacharstwem i lakiernicrtem od 12latjestem w stanie przełożyć i przerobić każde auto z angielskiej wersij z kierownica po prawej stronie to prawda że jedne ¶ćany grodziowe trzeba ciac a inne da ¶ie odkrecic i ja wymienic trzeba jednak wzi±¶ć pod uwage nietylko kokpit, zegary instalacie elektryczn±, nadmuch, maglownice,reflektory przod ,lampy tyl ale takze osprzet ¶ilnika ,filtr powietrza a nawet obudowe wiatraka chlodnicy ,oczywi¶cie nie w kazdym modelu trzeba tylu zmian dokonywać jestem w stanie przerobić nawet AUDI-A4 A6 A8 ,PEUGEOTY, RENO ,WV ,MAZDY ,TOYOTY ,BMW, OPLE,FORDY SEATY ,SKODY,I INNE NAWET JEPY.i nie opowiadam że to trwa jeden dzień pracujemy w 2 osoby z bratem , dodam ze w niekturych modelach trzeba wyciac nawet szybe czolowa i wyjac silnik po naszych przekladkach nie ma ¶ladow ingerencij na każd± wykonana usługe dajemy gwaranciez czę¶ćiami jest tak ze moze sobie klient we wlasnym zakresie kupic ,lub zalatwiamy my do wyboru ,pracujemy w Kozienicach Robert OP.PL tel 0600-160-927 lub 509-931-190 emajl robert_siuda@op.pl
gosia
15 lutego 2005
cze¶ć chcę kupić w angli bo słyszałam ze s± tam tanńsze samochody niń gdzie indziej ile by kosztował opel corsa ( może być w dizlu) z 2000 r i w zwyż i jak się to z tob± załatwia napisz mi wszystko hej. gosia
Michael7s
17 lutego 2005
Prosze najlepiej skontaktowac sie ze mna na gadu-gadu wieczorem lub telefonicznie.
A moj mail 1modi@wp.pl

Mam jeszcze jedno wolne miejsce w transporcie samochodow na poczatek marca.
Jesli ktos mysli o kupnie, prosze o kontakt.
Pozdrawiam
Michal
Dominik
18 lutego 2005
cze¶ć,

sk±d ten transport z Anglii . Mieszkam w Londynie i będę potrzebował lawety. Jaka cena?
osa
18 lutego 2005
szykam tanigo diesla
Caliberek
20 lutego 2005
do: Michael7s

kupie zdecydowanie auto VW PASSAT B5 1997-1999 ajkis ladny kolor tylko nie bialy musi byc 110PS TDi climatronic 4x airbag i 4 el szyby reszta co sie trafi

konkretne dane co do auta wyposazenie rocznik przebieg ewentualnie jakies foto oraz cena ostateczna jaka mam zapacic za wszystko no i przekladka
prosze na caliberek@interia.pl
pozdrawiam
jarrek
23 lutego 2005
mam do pana pro¶bę.
czy mógłby pan podpowiedziec mi jak mogę ubezpieczyc auto na angielskich numerach dowód jest na moje nazwisko.
chcę pojechac tym samochodem do polski i tam go zarejestrowac
bardzo prosze o pomoc a najlepiej jak to mozliwe to nr telefonu.
pozdrawiam
janusz
25 lutego 2005
Witam.
Jestem zainteresowany kupnem anglika - samochodu Omega B sedan bez przekładania kierownicy. Moje wymagania s± następuj±ce silnik 2,5 V6 benzyna, full opcja, rocznik najlepiej 99 lub 00 z małym przebiegiem.
Przedewszystkim interesuje mnie czy istnieje możliwo¶ć sprowadzenia takiego samochodu i za jak± kasę.
zenek
26 lutego 2005
Jarrek,wyœlij komuœ dowód rejstracyjny(potrzebne s¹ numery nadwozia itp)do Polski i niech ci wykupi ubezpieczenie graniczne.240z,póĽniej niech odeœle i po sprawie.
Michał
27 lutego 2005
cze¶ć
Interesuje mnie renaulat Laguna powyżej 98 roku koniecznie z klimatyzcj± ( wymóg żony) jak± cene możesz zapropować i za jakie modele. Dodatkowo chciałbym sie dowiedzieć jak pracochłonna jest przeróbka na wersję europejska tego modelu i oczywi¶ćie ile to kosztuje. Jeżeli masz jakies do¶wiadczenie w rejestrowaniu przerobionych samochodów może powiesz mi na jakie niespodzianki mogę sie natkn±ć i jakie problemy mogę napotkać przy legalizacji przeróbki
todek
28 lutego 2005
Witam!
Szukam jakiego¶ fajnego autka do 20000 tys. zł juz na gotowo do jazdy w Polsce(po opłatach i rejetracji, no i oczywi¶cie po przeróbkach). Interesuje mnie Golf IV (może byc kombi), Passat B5(może byc kombi), Mondeo Hatchback,Audi A4 avant. Fajnie by było, żeby samochód był bezwypadkowy, przebieg był poniżej 150000 km, żeby smochodód był z climatronicem no i był w TDI. Czy da się cos takiego znależć?Ewentualnie co innego w tej cenie można znależć. Prosiłbym bym o odpowiedĽ na maila: toek78@o2.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Michael7s
28 lutego 2005
do Todka:
Mam Vectre z 98r 2,0 TDI
Bezwypadkowa, srebrna, z climatyzacja, maly przebieg,w cenie okolo tak jak Pan mowi.

Tranport bedzie z okolic Londynu, jednak mozliwe jest uzgodninie odbioru z innej lokalizacji.

Najbliszy transort wysylam w ten weekend. Nastepny przed Swietami Wielkanocnymi.
Cena w zaleznosci od odleglosci odbioru i dowozu: okolo 2000zl
wiesiek
28 lutego 2005
Proszę o podanie jaki może być koszt przełożenia kierownicy w Oplu Vectrze i Omedze 96r. dziękuję
Michael7s
28 lutego 2005
czesci i robocizna 3500-4000zl
daro
1 marca 2005
jestem zaineresowany transportem samochodow z angli do polski, a tagze przerobka i czesciami
696080785
daro
1 marca 2005
poszukuje mechanikow do przerobki samochodow angielskich
696080785
masterb
1 marca 2005
Mam 2.pytania jakie samochody najlepiej sprowadzac tzn. pod wzgledem latwosci przerobienia i dostepnosci czesci
i drugie pytanie jakie dokumenty trzeba miec aby przyjechac tym samochodem do Polski i tu go zarejestrowac
Michael7s
1 marca 2005
Mam kilka Lagun teraz. prosze o pilny kontakt telefoniczny 00447967727011 lub przeslanie mi nr tel stacjonarnego.

Wysylam transport samochodow w ten weekend i moglbym zabrac tez dla Pana.
Pozdrawiam
wiesiek
1 marca 2005
osoby przerabiaj±ce auta z Anglii proszę o przesłanie swoich ofert na moj± skrzynkę.
Jacek
2 marca 2005
Jestem zainteresowany ciężarówk± z BDF(wymienne skrzynie) marki scania volvo 3 osie może być z przyczep± również uszkodzony nie starsze niż 2000r
Jacek
Michael7s
2 marca 2005
W tym momencie nie mam nic, ale bede szukal.
Pozdrawiam
Michael7s
Grzegorz
3 marca 2005
Byłbym zainteresowany kupnem audi a6 kombi, skoda oktavi± kombi lub wolksvagenemt4
roczniki od 95r w zwyĹź
Grzegorz
3 marca 2005
najlepiej w dieslu choć ostatecznie może być benzyna
Michael7s
3 marca 2005
Panie Grzegorzu, prosze o pilny kontakt. Mam kilka Octavii (w tym Superb), a takze A6.
Moj tel 00447967727011
Lub prosze podac swoj nr tel(najlepiej stacjonarny).
Ewentualnie pisac na maila.
Wysylam transport bardzo wkrotce, wiec moglbym wziac tez dla Pana.
Michal
Robert
3 marca 2005
Mam do pana jedno pytanie. Obecnie mam do przelozenia kierownice w vw bora i chcialbym sie dowiedziec ile mogloby to kosztowac? prosze o kontakt moj numer:
004407985377506 lub 004402088029341
lukasz
4 marca 2005
jestem zainteresowany kupnem omegi z 99r. lub 00r.
prosze mi powiedziec jaka byla by cena zakupu,oraz przerobki(z wyszczegolnieniem co nalezy zrobic).pozdrawiam
Michael7s
4 marca 2005
mam teraz taka omege z 2001, czarna, 2,2 TDI, skora, bardzo male uszkodzenia.
mysle ze cena przerobienia bedzie okolo 4000zl.

Co do Bory to mysle, ze miedzy 4 a 5tys z czesciami.
Jarek
5 marca 2005
Jestem zaintresowany zakupem SPRINTERÓW 412,413.313, MAXI
ROBERT
5 marca 2005
CZESC MAM NA IMIE ROBERT CHCIALBYM ZAPYTAC CZY ISTNIALABY MOZLIWOSC PRZELOZENIA KIEROWNICY PRZEZ TWOICH MECHANIKOW W VW BORA. JESLI TAK TO W JAKIEJ CENIE. PROSZE O0 KONTAKT MOJ NUMER TELEFONU W ANGLII: 07985377506
Michael7s
5 marca 2005
do Roberta: juz odpisywalem do Ciebie, spojrz wyzej.

Do Roberta: Sprinery sa jak najbardziej. Wiele modeli i rocznikow. Prosze o podanie nr kontaktowego lub skontaktowanie sie ze mna.
Dziekuje
Robert
6 marca 2005
Dobry wieczór wszystkim zajmuje sie blacharstwem i lakiernictwem profesionalnie od 12 lat lakierujemy materiałami i lakierami STANDOX i SPEIS HECKER to produkty z najwyzszej półki niemieckich firm .W blacharstwie poż±dny sprzęt i rama naprawcza. Przekładamy kierownice w kazdym aucie. Reno clio,megan,laguna,safrane.Perzo 106,206 ,306 (wynalazek wsród perzotów),307,406,407,806.Citroeny -xara,picasso,xantia.Ople-astra,wektra,omega.Fordy- fiesta,esckort,fokus,mondeo.Volvo ,Toyota,Mazda,Seaty,Skody,Busy, a nawet te sk±plikowane jak: Audi A4 ,A6,A8 .Wv PASSATY , Bmw, Mercedesy ,JEEPY ,itp dajemy na wykonana ucługę 1 rok gwarancij a na usługi blacharsko - lakiernicze 2 lata. Przegł±dy na miejscu na staci kontroli pojazdów.Po wykonanej przeładce nie ma sladu nawet powiechaniu na podno¶nik . Wszystkich zainteresowanych zapraszam , warsztamie¶ci ¶ię w KOZIENICACH WOJ MAZOWIECKIE Tel 509-931-190 lub 600-160-927 e-mail robert_siuda@op.pl pozdrawiam Robert.
przemek
7 marca 2005
mam vectre 2.0 97 chce przelozyc kier z prawej strony na lewa ile mnie to bedzie kosztowac i jak dlugo to bedzie trwac
Jacho
9 marca 2005
Mam pytanie. Ile kosztowala by przelozenie kierownicy w volvo 850 2,5 benzyna z 1996 roku. czekam na kontakt bo jestem sklonny zlecic robote od zaraz.
Rafał
10 marca 2005
Witam Wszystkich!!!
Wiem ze ten temat byl juz poruszany jednak interesuje mnie calkowity koszt przerobienia Vauxalla Vectry 1,7 D, rok 96 z wersji anglieskiej na polska, prosze o oferty firmy tym zajmujace sie. Prosze o powazne oferty. Pozdrawiam
RAfał
Pawel
11 marca 2005
Interesuje mnie ile kosztuje przekladka peugot 406???
jozek
11 marca 2005
Prosze o oferte przelozenia Laguny 1966 1.8 bez klimy. Prosze o podanie ceny i miasta w ktorym jest warsztat, kontakt 503 93 92 94
Michal
11 marca 2005
Mam RENAULT LAGUNA 1.8 sprowadzonÂą z angli tylko nie mam przerobionej kierownicy, chcialbym sie dowiedziec czy jest moĹźliwoÂśc zrobienia tego u ciebie i w jakiej cenie?
leszek
12 marca 2005
witam!
jestem zainteresowany fordem mondeo rok 97-99 poj do 2l i bogato wyposaĹźonym
jeżeli możesz mi co¶ zaproponować to chętnie obejrzę twoje propozycje, równieżcenowe
Michael7s
12 marca 2005
Leszek, rozejrze sie.

Prosze Panstwa, na temat cen przelozenia pisalem juz wczesniej i zapewne jesli to czytacie, czytaliscie wczesniejsze posty, a takze inne, powinniscie sie orientowac na temat cen przekladania kierownicy. Podobne ceny moga byc u innych ludzi, wazna jest tez jakosc. A jesli ktos Wam mowi, ze zrobi za polowe tego co my proponujemy a takze inne zaklady, z ktorymi rozmawialem, to niestety wciskaja kit lub nie maja o tym pojecia.
Pytania na temat zamawiania i transportu: Tak, mozna u mnie zamowic samochod, podaja Panstwo jaki model, rocznik, specyfikacja i ja szukam i proponuje, przesylam zdjecia.
Posiadamy wlasny transport i mozliwe jest dostarczenie "pod same drzwi". Wszystko do uzgodnienia.
W niektorych przypadkach trwa to dluzej, gdy klient chce rzadsze modele, lub jest kaprysny, ale prosze sie nie denerwowac, wszystkie zamowienia mam pospisywanie i ciagle obserwuje miejsca, w ktorych sie zaopatruje. Prosze sie jednak przypominac bym wiedzial, ze klient jest nadal zainteresowany.
Jeszcze jedno, powazne o kontakt tylko osoby powazne i zainteresowane kupnem samochodu. Ktore chca kupic i maja gotowke.
Pisze tak, gdyz zdarzaja sie ludzie, ktorzy chca tylko poogladac, nie maja kompletnie srodkow, lub tacy co rozwazaja by kupic samochod tak moze w grudniu!

Tak wiec prosze pisac na maila, dzwonic. Na pewno odpisze, nawet jesli to bedzie chwile pozniej.
Pozdrawiam
radek
13 marca 2005
potrzebuje zawiesc Opla Vectre do Polski po 25 marca. Ile bedzie kosztowalo samo przewiezienie do Polski?

Prosze o odpowiedz.
Zbigniew
13 marca 2005
witam! mam moze dosc dziwne pytanie, chcialbym sie dowiedziec czy mozna zarejestrowac w Polsce samochod z Anglii bez przerobki.. tzn z kierownica z drugiej strony, czy wedlug przepisow auto takie moze byc dopuszczone do ruchu w kraju?! Czy jedyna przeszkoda jest moja niewygoda..???
Michael7s
14 marca 2005
Radek, zadzwon do mnie na 07967727011

Zbigniew: Niestety w polskim prawie istnieje przepis, ze NIE MOZNA zarejestrowac samochodu z kierownica po prawej stronie
wiesiek
15 marca 2005
czy auto po przełożeniu kierownicy musi mieć homologację?

Zbigniew
15 marca 2005
Dzieki za odpowiedz.. tez mi sie tak wydawalo,ale ostatnio czesto spotykalem sie z ogloszeniami typu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45185164 , gdzie samochody sa juz zarejestrowane.. Tak wiec nie wiem co myslec.
l
16 marca 2005
witam!
interesuje mnie koszt (tylko)przelozenia kierownicy w R laguna i F mondeo 99-00 r.
wielkie dzieki za info.

dawid
16 marca 2005
odpowiedz dla leszka ford mondeo 2.0ilx hatchback 1997 1100 funtow wiecej informacji na e-maill auta-anglia@wp.pl
Michael7s
17 marca 2005
Leszek pytal o koszt przelozenia. Koszt taki jak pisalem wyzej.

A poza tym moge zalatwic taniej niz piszesz za 1100.

Pozdrawiam
Michael7s
18 marca 2005
Radek, w sprawie przewiezienia do Polski;
widze, ze jestes w Anglii, wiec give me a ring na 07967727011

Tak jak potrzebujesz, zamierzam wysylac nastepny transport po 25marca.
Podaj mi dokad ma samochod jechac bo to glownie zalezy jesli chodzi o koszt.

Czekam
Marcin
19 marca 2005
Cze¶ć!
Prosze zatem o oferty samochodów dostępnych u Ciebie już po przeróbce, roczniki 1998 do 2000
Pozdrawiam
Marcin
19 marca 2005
Hej
Zalezy mi na sprowadzeniu Fiata Brava 1.6 16V ALE MUSZE WIEDZIEC ILE KOSZTOWALOBY MNIE PRZELOZENIE KIEROWNICY Z PRAWEJ NA LEWA.
Pozdrawiam

MARIUSZ
21 marca 2005
POTRZEBÓJE POMOCY NIE MOGE KUPIC UBEZPIECZENIA W ANGLI NA KRUCEJ NIZ ROK A MAM TYLKO 2 DNI PROSZE O POMOC ,MARISZ MÓJ NUMER KOM TO 07821481451,DZIEKUJE
Michael7s
23 marca 2005
Marcin, Mam dla Ciebie Fiata Brave. Ale z kierownica po lewej stronie, wiec nie bedziesz musial nic przekladac (kierownica z lewej jest od urodzenia:)

Jest z 95r, 1,6 silnik. srebrna.
Daj mi znac jak najszybciej czy bylbys zainteresowany i o jakiej kwocie mowimy.
Kris
23 marca 2005
Witam.

Chcialbym kupic Audi a4 1,8 T (150KM) od 1997 roku. Prosze mi napisac przyblizone ceny za ten rocznik oraz koszt przemiany na lewa strone kierownicy.
Dodam ze obecnie znajduje sie w Anglii ale niestety nie mam czasu na szukanie.....
Prosze odpisac mi na Skrzynke. dziekuje
PAWEL
23 marca 2005
interesuje mnie honda civic 1,4 z 95r. (wersja produkowana w anglii). Jaki byłby koszt zakupu tego auta po sprowadzeniu?
Michał
24 marca 2005
Witam, ile kosztować będzie przełożenie w Xantii? Prosze o informację o Hondach - jakie s± koszty (szczegolnie Accord).

Dzięki,
Michał
Jarek
25 marca 2005
Mam siostrę w Anglii, st±d wiem że s± tam dosyć tanie samochody. Chciałbym sprowadzić sobie Vectrę B ale nie wiem ile kosztowałoby przerobienie samochodu. Może znasz jakie¶ firmy przerabiaj±ce takie samochody? Albo Ty mógłby¶ mi przebobić takie autko?

Pozdrawiam Jarek
Krzysiek
25 marca 2005
Czy jest mozliwosc przelozenia kierownicy w Peugot 206 i jaki jest koszt transportu do Polski. Interesuje mnie tez cena civika 1,4 z 2000 r
Łukasz
26 marca 2005
Poszukuje Volvo 850 2.5 20V DOHC Automat rok 1995-96 najchętniej skóra.
Jezeli by był diesel 2,5 to chętniej bez prawa rejestracji. Czekam na zdjęcia ceny. sawicki1@o2.pl lub telefon 503-042-183
Grzegorz
29 marca 2005
Witam mam pytanko ile kosztuje przerĂłbka kierownicy w audi a4 98 rok 1.9tdi jestem ze slÂąskia
Grzegorz
29 marca 2005
witam ile kosztowałby audi a4 19 tdi powyzej 1998 roku i ile kosztowałaby przeróbka,prosze o kontakt na mail glonek_allegro@interia.pl
grzegorz filip
29 marca 2005
Witam. Chciałem się dowiedzieć o koszt przeróbki reno scenic 1,9 tdi rocznik 2001.(zmiana kierownicy). Zastanawiam się nad sprowadzeniem z anglii nawet przez Ciebie, ale muszę wiedzieć jak wszystko wyjdzie finansowo żeby niebyło że zabraknie trochę gotówki. Odno¶nie przeróbki czy trzeba co¶ ci±ć w grodzi działowej ponieważ żekomo reno na już otwór oryginalny na kierownicę z drugiej strony też. Proszę o odpowiedz.
Pzdr.Grzegorz
Wojciech
29 marca 2005
Byłbym zainteresowany ale podobno w sprowadzanych z Anglii samochodach trzeba zmieniać również ¶wiatła?

Pozdrawiam
Wojciech Popławski
Krzysiek
29 marca 2005
Odnosnie Renault Scenic, miesiac temu przywozilem Scenica, wiec zorientuje sie jak jest ze sciana.
Jesli chodzi o kwestie finansowe, napweno Ci sie oplaci.
Skontaktuj sie ze mna przez gadugadu lub telefonicznie.

Najblizszy transport w nastepnym tygodniu, wiec jesli Pan lub ktos zaintersowany czyms, prosze o kontakt.
Sebastian
30 marca 2005
potrzebuje transport samochodu z londynu do Wronek WLKP kolo Poznania - jaka cena ?? 602499167 tel.kon.
kozi20
6 stycznia 2007
witam jestem zainteresowany zakupem mercedesów sprinterów i vito niezależnie od kondycji auta zapłace do 8,5 tys zł nie interesuje mnie przerabianie potrzebuje samochody z angielską kierownicą
lukaszwitam
6 stycznia 2007
Witam chcialbym sie dowiedziec o cene przelozenia kierownicy w samochodzie nissan s14 2.0 turbo, oraz cene tego auta. Z poszanowaniem Łukasz
brodwey
13 stycznia 2007
WITAM MAM PYTANIE I ZARAZEM PROŚBE CZY DO ZAREJESTROWANIA SAMOCHODU Z ANGLI WYSTARCZY MI CERTYFIKAT V 963 I RACHUNEK CZY COŚ JESZCZE TRZEBA POSIADAĆ ?
brodwey
13 stycznia 2007
SZUKAM SAMOCHODÓW NA CZĘŚCI JEŚLI POSIADASZ TAKIE PO 2000 R PROSZE O FOTKI NA magsz79@intria.pl POZDRAWIAM
jarosek
25 stycznia 2007
Witam. Jestem zainteresowany kupnem Opla Frontery 1999, 3,2 V6. Z oryginalnym układem kierownicy. Proszę o cenę. GG 2644295. Z góry dziękuję i pozdrawiam
czekoladkax
25 stycznia 2007
Witam!Chce sprzedac vw passat 98 rocznik, 1.8 turbo, ciemnozielony.Sprowadzony z Angli, jest ksiazka serwisowa,stan bdb,cena 10.500.Dzwoncie pod nr 0146851317,511019240.Gg:1261836, e-mail: czekoladkax@interia.pl
zadzior888
25 stycznia 2007
witam mam pytanko chcialbym sprowadzic sobie vectre c lub audi a 6 jakie czesci byly by ewentualnie potrzebne do przekladki i ktore z tych aut latwiej przerobic z gory dzieki.moje gg6175858
AdrianJapan
28 stycznia 2007
Witam.
Ile kosztowało by przełożenie kierownicy w samochodach Toyota Supra (1994) i Nissan Skyline R32
mar4maniek
29 stycznia 2007
ile kosztowala by przekladka do vectry 2000r
barbarab
6 lutego 2007
Ile kosztowałoby przełożenie w Peugeot 406 z wersji angielskiej.
das43
23 lutego 2007
witam poszukuje mercedesa a klasy do 2000r moze byc rozbity aby silnik i zawieszenie ze skrzynia bylo cale no i osprzet silnika prosze o podanie ceny
pozdrowieni Das
center1
27 lutego 2007
Szukam opla vectry 98-99 lub renault laguna 98-99 anglik najlepiej diesel lub z gazem. Mój tel 510166884 email dareczeksz@op.pl. Czekam na poważne oferty jestem z podkarpacia.
Arturrr
28 lutego 2007
Witam! Mam pytanie o cene przekladki Audi A6 95r.Pozdrawiam!
Martek
28 lutego 2007
Do Michael7s
.. słuchaj nie mogę Cię namierzyć pod numerem telefonu który podałeś , a jestem zainteresowany sprowadzeniem Rovera 75. Jak sie z Tobą skontaktować?
Dzięki
diadlo
28 lutego 2007
Witam wszystkich!Chialbym sie dowiedziec czy jak jest z przekladka kierownicy z angielskiej na nasza w hondach(konkretnie accord).Czy to sprawia duzo problemow,typu spawanie nowej grodzi i calej reszty,no i oczywiscie ile by taka przekladka kosztowala!prosze o pomoc i z gory dziekuje.pozdrawiam
master
2 marca 2007
interesuje mnie kosz przekładki mastera 2002rok Dci maxi
robertj
3 marca 2007
zapraszam na nowe forum www.lhd.p2a.pl pomozemy na kazdy temat w sprawie przekladek
barybary
5 marca 2007
WITAM ;
Interesuje mnie przerobka mercedesa sprintera 312 29 TD koszt przerobki i czesci raezem sprawa pilna
E-MAILL 1952@VP.PL
mariusz26
6 marca 2007
Poszukoje warsztatow z okolic LUBELSKIEGO ktorzy zjjmoja sie przekladka kierownicy z prawej strony na lewa.oraz koszt kakiej przerobki do Opla vectry B 1997R.PROSZE O KONTAKT NA E-MAILL.mariuszfigarski@wp.pl
leanlow
9 marca 2007
w krajach typu holandia, belgia duzo widzialem amerykanskich furek, ale nie wiem czy w anglii tez jest jakis wybor.

szukam ford crown victoria, z lat 93-94. gdybys widzial taki na sprzedaz to prosze o zapodanie info: 2pac8@/SPAM/ gazeta.pl
tomek1980
20 marca 2007
witaj kozi20,jesli twoja propozycja jest nadal aktualna, to podaj swoj kontakt meilowy lub na GG, badz napisz do mnie niemiectomasz@tlen.pl lub na GG 1135818
Ketjow
20 marca 2007
Witam!!
Interesuje mnie VW GOLF IV 1.9 TDI highline (4 motion i 130 KM) z wmiare rozsadnym przebiegiem moze byc do lekkich poprawek blacharsko lakierniczych. Czy ktos moze mi podac przyblizone ceny takiego autka z anglii??
Z gory dziekuje i pozdrawiam Wojtek:]
tomek1980
21 marca 2007
Kstjow czy masz moze mozliwosc przełozenia takich golfów 3 i 4??????, dzieki wielkie!Tomek
mynius
11 kwietnia 2007
Witam mieszkam w Anglii i posiadam Opla omege rocznik 95 chcialbym go sprowadzic do Polski. Chcialbym sie dowiedziec jakie sa koszta przelozenia kierownicy. bardzo prosze o kontakt mynius@o2.pl z gory dziekuje i pozdrawiam!
cypisik
11 kwietnia 2007
Witam
ile kosztowałoby przełożenie kierownicy w audi a4 1.9tdi i czy jest to wogole opłacalne w naszym kraju z gory dziekuje
50unit
11 kwietnia 2007
mam pytan Michael7s ile wezmiecie za czesci do przekładki w toyota celika 99r ta starsza,bo rozumiem ze czesci tez załatwiacie...bo mam upatrzoną i niewiem czy mi sie opłaci ja do was przywiezc,,,
center1
12 kwietnia 2007
Witam
Szukam opla vectry 98-99 w dieslu anglik. Proszę o oferty. Interesowała by mnie także przekładka tego auta.
Kontakt dareczeksz@op.pl tel 510166884.Pozdrawiam
klaos
14 kwietnia 2007
Witam
Do wszystkich zainteresowanych przekładką kierownicy w anglikach,uwazajcie na mechanika który ogłasza się na tym forum Roberta S. z Kozienic w mazowieckim.To bardzo nieuczciwy i niesłowny człowiek .To co opisuje na forum ze prowadzi profesjonalny warsztat to totalna bzdura .Samochody przerabia ok.4 miesiecy montując najtansze czesci a kasuje jak za nowe z serwisu.
Pozdrawiam
fotozen
17 kwietnia 2007
Michael7s:
W ZWIAZKU Z POJAWIANIEM SIE IMIENIA MICHAL NA FORUM KILKA RAZY, ZMIENIAM MOJ NICK TROCHE BY KTOS NIE MYLIL MNIE Z INNYMI PYTANIAMIWitam wszystkich.Sprowadzam samochody......i organizuje przejazd.Prosze pisac tu i na maila. Przesle zdjecia.Moj email 1modi@wp.plgadu gadu 2798049. Prosze pytac o szczegoly itdPozdrawiam i czekam.

Otoz zapytalem grzecznie na gg o koszt transportu. Prosze zainteresowanych o zaznajomienie sie z trescia i wyciagniecie wnioskow. I prosze pamietac o braku pol. znakow.
Legenda: Anglik_przekładka_Michael7s to Michael7s

Ja 11:34:48
czesc
Ja 11:35:10
interesuje mnie transport omegi londyn-konin
Anglik_przekładka_Michael7s 12:03:50
kiedy
Ja 12:04:16
mysle, ze w przeciagu dwoch tygodni
Ja 12:04:21
intersuje mnei koszt
Anglik_przekładka_Michael7s 12:04:30
ile oferujesz
Ja 12:04:38
pojecia nie mam jakie sa stawki
Ja 12:04:46
gdzies wyczytalem 1,5kpln
Anglik_przekładka_Michael7s 12:05:03
za tyle to sam sobie zalatw
Ja 12:05:15
gosciu bez laski
Anglik_przekładka_Michael7s 12:05:23

Ja 12:05:26
czemus niemily
Ja 12:05:28
nie wiem
Anglik_przekładka_Michael7s 12:05:28
wal sie cwelu
Ja 12:05:31
sam sobie zalatw
Anglik_przekładka_Michael7s 12:05:34
sam nie mily
Ja 12:05:43
w ten sposob z klientami to nie bardzo
Ja 12:05:48
w porzo
praczynski
17 kwietnia 2007
Interesuje mnie Audi A4 koniecznie 1.9TDI (roczniki od 1998 do 2003) bezwypadkowe i na chodzie. Mozesz mi przeslac jakies oferty z cena po wszystkich oplatach (clo, przelozenie, transport itd.) Prosze o kontakt na maila praczynski@o2.pl
Ketjow
17 kwietnia 2007
Witam!!
Szukam Vw Golfa IV 1.9 TDI PD (130 - 150 Koni) Najlepiej 4x4 rocznik obojetny przebieg rozsadny :] Moze byc do lekkich poprawek blachcarsko lakierniczych.
Odpowiedzi prosze kierowac na WojtekM1987@o2.pl lub 5369118
PiotrC
18 kwietnia 2007
jaki jest przybliżony koszt przeróbki omegi B, vectry B, golfa 3.

sprowadzasz auto bezwypadkowe i w pełni sprawne czy jak inni tylko "tłuczone"???

kontakt gg10066287
PiotrC
18 kwietnia 2007
koszt z czesciami oczywiscie:)
kret79
23 kwietnia 2007
Witam interesuje mnie Skoda Octavia w dieselku lub Volkswagen Passat lub Bora rocznik 99-01 ladny kolorek z ewentualnymi poprawkami oraz koszt przekladek do tych aut i inne wydatki zwiazane z zalatwieniem. Prosze o kontakt i ewentualne zdjecia. Dzieki z gory
arnoldxxxl
23 kwietnia 2007
do kret79-mam octavie 2002r SDI jak jestes zainteresowany.trzeba wymienic zderzak tyl i klapa do poprawek.auto w polsce-cena 12tys zł.czarna,przebieg 90tys.
koszt przekladki octavi-4tys zł
koszt rejestracji -1200zl
koszt naprawy ok 1000zł.
arnold.auta@wp.pl
kret79
23 kwietnia 2007
do arnoldxxxl- witam chodzi mi raczej o TDI a nie o SDI ale prosze o kontakt i zdjecia: kret79@interia.pl
remigiusz102
23 kwietnia 2007
cześć wam wszystkim mam pytanko czy ktoś wie kto przerabia auta w woj POMORSKIM chodzi o angliki i szukam części do przeróbki 406 Peugeota tel. 502 172 380 e-mail wiktorr27@wp.pl kto przerabia na wybrzeżu szukam i nie moge znaleźć
Ketjow
24 kwietnia 2007
Szukam Vw Golfa lub passata TDI minimum 130 koni rocznik od 99r moze byc do lekkich poprawek blacharsko lakierniczych
WojtekM1987@o2.pl
wojtol
29 kwietnia 2007
Witam! Interesuje mnie transport samochodów osobowych z UK do Polski i koszt takiego przedsięwzięcia. O kontakt proszę na dagi.ww@poczta.fm lub gg 2791040
michalr1976
5 maja 2007
Interesuje mnie Audi A4 koniecznie roczniki 1998 1,6 do 1,8 benzyna bezwypadkowe i na chodzie. Mozesz mi przeslac jakies oferty z cena po wszystkich oplatach (clo, przelozenie, transport itd.) Prosze o kontakt na maila michalspecjal@o2.pl
graz30
9 maja 2007
Czy jeste tak możliwość zrobienia u pana przekładki kierownicy w samochodzie osobowym megane renulat scenic jaki to bedzie koszt.Lub opel vectra.Chciałam sie zorjentować w jakich samochodach najłatwiej jest przełożyć kierownice.Bardzo bym prosiła o odpowiedz pozdrawiam.Prosze o kontakt na e-maila:graz6@op.pl, lub na gg 7831868.
biff30
10 maja 2007
czesc zlece zamiane kierownicy z anglika na europe nw dwoch autach ford mondeo verona 1.8 1998 r i ford mondeo w nowej budzie 1998 tddi 2001 r najlepiej podkarpqcie swietokrzyskie malopolskie kontakt biff30@wp.pl numer gg 10597491
ddrogon
12 maja 2007
witam serdecznie!!
szukam kogos kto przelozy mi audi a6 1998r. prosze o info i prosze napisac ile by to kosztowalo. pozdrawiam
pilci
16 maja 2007
Rozbiłem Lagunę 95r. Ponieważ potrzebowałem dużo części właśnie kupiłem taką samą w wersji angielskiej z duużo lepszym wyposażeniem. Miała być dawcą części. ale zastanawiam się czy nie zrobić odwrotnie. Jakie części z mojej rozbitej Laguny 1.8 (pojedynczy wtrysk) potrzebne by były do tej angielskiej 1.8 pełny wtrysk - inny rodzaj silnika +klima. Nie wiem, czy to ma znaczenie ale moja jest gola a w angliku jest pełna elektryka. I ile by kosztowała przekładka.
michalsztuka
17 maja 2007
Witam.
Chcé przelozyc kierownicé w Hondzie Civic z 1999-2000 roku.
Ile by to kosztowalo?
gregorian1
18 maja 2007
Witam
Mam Focusa CL 1,8 TDDI 2000r.
ile kosztowalo by przerobienie?
Ketjow
20 maja 2007
Witam szukam HONDY PRELUDE 2.2 VTEC VTI 4WS obie osie skretne :]Z rocznikow 92-96 Czekam na oferty :] Pozdrawiam !! Moj mail WojtekM1987@o2.pl
graz30
20 maja 2007
Ile by mnie kosztowała przekładka kierownicy w samochodzie opel sintra 2,2 16V robocizna + cześci.Prosze o odpowiedz.Zgóry dziękuję.Mój email graz6@op.pl
graz30
20 maja 2007
Interesuje mnie firma która by sie zajęła przeróbką samochodu anglika marki opel sintra 2,2 16V najlepiej okolice krakowa lub tarnowa .Moj emali to graz6@op.pl lub gg 6104250
marcin23
21 maja 2007
witam,interesuje mnie transport busa z anglii do wroclawia.moj email:jmartin77@o2.pl
pilkarzyk19
25 maja 2007
czesc chcialbym sie dowiedziec ile by kosztowalo przelozenie do laguny 2 disel jezeli mozesz to odpisz na meila pilkarzyk19@poczta.fm odpisz jak najwczesniej najlepiej dzis bo jutro chcialbym kupic dzieki z gory
nuth
28 maja 2007
mam do przerobienia kilka angielskich aut, i chcialbym sie dowiedziec za ile to mozna zrobic. Audi A4 1998r 1.9 tdi se, Vw Passat 1.9 Tdi 1999r z klima, Volvo s40 1.8 benzyna na full wypasie. nuth@02.pl
Ketjow
30 maja 2007
Witam jaka orientacyjna cena za BMW 325i cabrio ?? WojtekM1987@o2.pl
ramzesik881
31 maja 2007
Witam chciałbym się zapytać ile by kosztowało sprowadzenia skody Octavi z 1999-2002r 1,9TDI.Chodzi mi o łączny koszty już z sprowadzeniem i zmianą kierownicy??Bo mam zamiar kupić takie autko.Najlepiej gdyby cena nie przekroczyła 20 000 tys.Z góry dziękuje i Pozdrawiam

O jakiekolwiek wiadomości prosze na adres ramzes_88@wp.pl
mar19
5 czerwca 2007
Witam.Szukam anglika megane clasik 1998-1999 z całą budą silnik może być uszkodzony lub bez. zizu62@op.pl
songo1
7 czerwca 2007
witam, mam VW passata b5 w europejskiej wersji ale z rozbitym przodem i takiego samego "Anglika". interesuje mnie ile bedzie kosztowalo przerobienie "Anglika" przy urzyciu czesci z rozbitego passata i gdzie moge to zrobic?
Woj. lubelskie
opi009
11 czerwca 2007
Witam, mam pytanie czy Mazde 6 z 2003r. da rade przerobic ?
prosze jak mozna o odpowiedz na maila opi009@interia.pl
z góry dzięki
karlito1
23 czerwca 2007
czesc wszystkim tu karol z okolic liverpool...zastanawiam sie nad przekładka opla combo ok 2003r. produkcji...szukam kogoś konkretnego z rejonu slask,ktory by sie tego podjal...e-mail;bosag@poczta.fm. ps-prywatnie uzytkuje vectre 2.0 ltr.dti 2000r. interesuje mnie przekładka takze tego modelu
grzesiowiniarska
24 czerwca 2007
witam,
mam do sprzedania dwa Angielskie auta:
1. vectra 2000r, 2.0dti, elektryka,klima,cena 6900zł
2.peugeot 406 kombi,1997r,1.9tdi,elektryka,cena 4900zł
pozdrawiam, e-mail:taddeo.bella@wp.pl
mariusz08
25 czerwca 2007
POSZUKUJĘ VW PASSATA TDI ANGLIKA ROK 98 DO 2000r EWENTUALNIE OPLA VECTRE 2.0 DIESEL 99-2001r czekam na kontakt moj e-mail mariuszsakowski@wp.pl
audiol
27 czerwca 2007
Czesc mam Audi a6 rok 1998-99 ktos moze mi udzielic informacj na temat przekladki kierownicy z cenami oczywiscie najlepiej ze slaska ale nie koniecznie.
audiol
27 czerwca 2007
mam jeszcze jedno pytanie jak to wyglada z Mercedesami E-clase rok 1997-98 Z gory dziekuje za odpowiedzi.
angielki
1 lipca 2007
czesc mam pytanie sprowadzasz tyle samochodów a czy wiesz jak to jest teraz z zarejstrowaniem anglików i czy wogóle można je zarejstrować pytam dlatego ze mam problem z anglikami które mam i nie moge ich zrejstrować bo od 1 lipca jest zakaz rejstrowania angoli w polsce chyba ze spełnisz jakieś kryteria i właśnie o to pytam jak zarejstrować angola i jakie dokumenty trzeba mieć
mariusz08
2 lipca 2007
Czy jest może ktos na tyle powazny kto mógłby mi sprowadzić passata b-5 98r w tdi bo jak narazie kazdy tylko obiecuje a ja czekam kilka tygodni i nic czekam na konkrety na numer 0-785-633-054 mariuszsakowski@wp.pl
KORN
4 lipca 2007
Witam. Jade w lipcu do Angli do pracy i mam zamiar wrocic jakims autem. Jezeli ktos sie zajmuje przekladkami albo zna adres,telefon jakiegos warsztatu z Poznania badz okolic to prosze o kontakt. Mam jeszcze pytanie odnosnie rejstracji auta.Ile kosztuje (najtansza opcja) rejstracji auta tak zeby mozna bylo nim przejechac na kolach z Anglii do Polski.
Jakie auta sa najbardziej oplacalne w przerobce?

Pozdrawiam
mikolaj007@poczta.onet.pl
790377799
9 lipca 2007
angielki:
czesc mam pytanie sprowadzasz tyle samochodów a czy wiesz jak to jest teraz z zarejstrowaniem anglików i czy wogóle można je zarejstrować pytam dlatego ze mam problem z anglikami które mam i nie moge ich zrejstrować bo od 1 lipca jest zakaz rejstrowania angoli w polsce chyba ze spełnisz jakieś kryteria i właśnie o to pytam jak zarejstrować angola i jakie dokumenty trzeba mieć

CZY NAPRAWDE JUZ NIE DA SIE ZAREJESTROWAC?????
bosster
10 lipca 2007
Zajmuję się sprowadzaniem aut z Anglii. Zainteresowanych proszę o kontakt: bosster@interia.pl
RAVCIACHO
10 lipca 2007
Poszukuję warsztatu lub mechanika, który podejmie się przełożenia kierownicy w Hondzie Accord rok 1999-2000. Czy w ogóle jest możliwe przełożenie kierownicy w tym samochodzie. Proszę o kontakt na gg: 1960653
ROWINEK1
12 lipca 2007
Witam Pawel z tej strony potrzebuje transportu samochodu os.do polski okolice warzsawy prosze o kontakt tel 07877488696 lub na poczte prowinski@wp.pl
kapi22
14 lipca 2007
Witam ile kosztowalo by przelozenie kieronicy w audi a6 rok 2001. Czy po przelozenie kierownicy mozna samochod bez problemu zarejstowac??? KONTAKT kapi22@neostrada.pl
amal
17 lipca 2007
Witam.Chcę sprowadzić avensis 2002r d4d .Ile trzeba kasy na przeróbkę ,czy są osoby które sprowadzają części .
lincolnshire
17 lipca 2007
Sprowadzam samochody osobowe z Anglii. Zainteresowanych proszę o kontakt na nr. GG 2833641
marcinszmal
19 lipca 2007
mam auto z anglii i chcialbym przelozyc kierownice ma pan moyliwosc?vw passat 1997r jakie to beda koszta? prosze o odpowiedz na meila marcinszmal@wp.pl dziekuje
lincolnshire
20 lipca 2007
Posiadam na sprzedarz Angielskie samochody marki Audi A6 roczniki 1999-2001. Kontakt GG 2833641
czoko
21 lipca 2007
Mobilki mam sprawę, Potrzebuję z anglji moze być lekko bita w tył, Renault Laguna I 3000cm3,V6 ,24V w automacie , chętnie z klimą i skurą, proszę o kontakt na e-maila az_construction@wp.pl
A i mam pytanie jaki jest koszt przerobienia wiązki elektrycznej z angli na europe???
Z Góry dziękuję za pomoc!!
djdami
21 lipca 2007
chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwa przekładaka kierownicy w nissanie skylinie
jest to dla mnie bardzo ważne
Reni
27 lipca 2007
Potrzebuję kompletnej przekładki nissana almery tino
krzysztoflewinsk
30 lipca 2007
witam chce kupic passata b5 lub audi a6 do 12000tys moj nr 600023795 lub krzysztoflewinski1@wp.pl
zibig
30 lipca 2007
Mam do przerobienia Audi A4 1998r 1.9 tdi se i Opla Vectre 2000r z Anglii chcialbym sie dowiedziec za ile to mozna zrobic. Moj mail gajzm@interia.pl Z góry dziekuje za odpowiedz.
krzysztoflewinsk
31 lipca 2007
lincolnshire:
Posiadam na sprzedarz Angielskie samochody marki Audi A6 roczniki 1999-2001. Kontakt GG 2833641
Mariusz19
1 sierpnia 2007
Witam. Mam bardzo nietypowe pytanie, mianowicie: Czy jest mozliwość zarejestrowania auta polskiego w angli? Jaka jest cena takiego zabiegu (bez transportu)? Czy koniecznie trzeba przekladac kierownice z lewej na prawą strone (o ile wiem nie jest to konieczne)? Ile kosztuje przerobienie Opla Calibry 2.0 16v 97r. Wraz z zarejestrowaniem (bez transportu). Prosze o odpowiedz. Email: mariusz-szaltanowicz@wp.pl, gg-4448231
kridz
1 sierpnia 2007
jaka kategorje maja samochody przez pana sprowadzane,jesli sa to auta po wypadku z kategoria C jak nalezy je rejestrowac w polsce?
lukasz812
4 sierpnia 2007
czesc mam pytanie czy przerabiales nissana primere diesel 2000r i jaka cena
ciforp
5 sierpnia 2007
witam jestem Zainteresowany kupnem hondy civic rocznik 96-00 chcialbym sie dowiedziec jakie koszta za sprowadzenie tego modelu sa u pana.interesuje mnie silnik 1,4 16v 90 koni.lub mocniejsze w atrakcyjnej cenie.no i oczywiscie pytanie jesli to bedzie angielska wersja to ile bedzie kosztowala przekladka kierownicy. z gory dziekuje za odp
hotdeejay
9 sierpnia 2007
Witam.
Bylbym zainteresowany kupnem Opla Vectry C. Mialby to byc sedan o pojemnosci do 2.0 w benzynie. Interesowalyby mnie ceny takich samochodow. Jesli mozna to prosze o kontkt na mojego maila hotdeejay@wp.pl. Z gory dziekuje.
tomark
12 sierpnia 2007
Jestem zainteresowany sprowadzeniem citroena berlingo 1.9 D z lat 98-2002 w wersji ciężarowej. Proszę o info na maila ile może kosztować taki samochód i jak długo trwa sprowadzenie. Dzięki i pozdrawiam. mail: tomark@op.pl
Kimsi
14 sierpnia 2007
witam, interesuje mnie sprowadzenie takiego samochodu jak HYUNDAI COUPE 2005r ( po liftingu) 2.7 kremowa skora, choc niekoniecznie, musi byc pelne wyposazenie, tj,. klima, skora, szyberdach mile widziany, kolor mniej istotny, ale podstawa jest silnik - tylko 2.7
czy istnieje przekladka do takiego samochodu?
i czy widzial pan cos takiego?
pozdrawiam
Kaśka
lapa30
17 sierpnia 2007
Witam.........
Mam do przywiezienia do Polski motor kawasaki gpz 500 s z Manchesteru Jeśli ktoś może mi poóc w tym temacie proszę o kontakt 502 532 131 KAROL
traktor66
18 sierpnia 2007
Ile by kosztowała kompletna przeróbka wraz z częściami do Mitsubishi Pajero 2003?
perfectword
25 sierpnia 2007
a moze tak bez przerobek i przekladania kierownicy z niemiec
http://autoniemcy.eu
lukaszkroczynski
25 sierpnia 2007
PILNE!!! witam interesuje mnie vw passat b5 lub b6 w dislu kombi do pojemnosci 2.0 jaki calkowity koszt razem ze sciagnieciem auta z angli do polski czekam na odpowiedz z gory dzieki
marstani
2 września 2007
Poszukuje osob zainteresowanych wspolpraca w zakresie sciagania samochodow z Irlandii Polnocnej.Auta tutaj sa jeszcze tansze od tych w Anglii,pomagam zalatwic wszystkie formalnosci na miejscu a takze pomoc w przejezdzie i pobycie.Aktualnie dostepny jest stad prom bezposrednio do Francji!!!Kontakt marstani@wp.pl lub na komorke +447949759386.

Czekam na konkretne oferty,rowniez samochody na dokladne indywidualne zamowienia.
swiety
2 września 2007
Witam Michael7s interesuje sie ostatnio passatem TDI 1.9 110PS
Proszę Cię o podanie mi ceny za takiego passata z 97r.w sedanie oczywiście już po przeróbkach
Jesteś na bieżąco w temacie aut z Anglii a więc napisz mi jak to jest z tą rejestracją takiego pojazdu bo różnie ludzie piszą a ja nie znam sie więc pytam osoby która się tym zajmuje i wie coś na ten temat.
Prosił bym Cię abyś odpisał jak najszybciej:
gsluwp@tlen.pl
Ketjow
4 września 2007
http://4x4.pl/forum/read.php?f=6&t=23290
mmoommoo
25 września 2007
Witam, kupie kazda ilosc luksusowych samochdow bez prawa rejestracji z kierownica z prawej i lewej strony. TYLKO LEGALNE POCHODZENIE. Samochody musza byc palace i jezdzace.
domoss@o2.pl
pozdrawiam
wwzlalka
25 września 2007
Do Michael7s:
Witam.Mam pytanie:ile by kosztowała całkowita(części,robocizna...)przekładka volvo S40,anglik,1997,benzyna?Czy jest na to gwarancja?Ile mogło by to potrwać?I czy warto?(auto za 4999 PLN)Z góry dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam
mariolondyn
26 września 2007
witam, interesuje mnie przekladka mb sprintera 2000r.prosze o kontakt: marian.dubiel@btinternet.com
:mob.00447810515234
pozdrawiam
blind1
27 września 2007
Witam interesuje mnie przekładka citroena c5 2hdi czy w tym modelu trzeba ruszać scianę grodziową i jaka jest cena takiej przekładki mój tel. 792414007
zibig
27 września 2007
Witam. Jestem zainteresowany sprowadzeniem AUDI A4 lub A6 Diesel limuzyna z lat 99-2001 Proszę o info na maila ile może kosztować taki samochód i jak długo trwa sprowadzenie. Dzięki i pozdrawiam. mail: termiro@interia.pl
mmoommoo
27 września 2007
##############Witam, kupie kazda ilosc samochdow bez prawa rejestracji z kierownica z prawej i lewej strony. Interesuja mnie najnowsze modele TYLKO LEGALNE POCHODZENIE.
################################################################## ######################################################
domoss@o2.pl
pozdrawiam
piokus
8 października 2007
jezeli ktos szuka samochodu z wysp piszcie na p.kuso@wp.pl
space
10 października 2007
Sprzedam: Super 100% Japonskie Autko SUZUKI WAGON R+ GL 1200cc/69 koni w automacie,w stanie technicznym bdb,53 tys. mil. udokumentowane. nie wymaga wkladu finansowego - plyny pouzupelniane, lekko obtarte drzwi kierowcy i zderzak, nowe kola 14", wycieraczki, tumik, olej i filtr, ekonomiczne. Full opcja: elektr. lusterka i szyby, klimatyzacja,wspomaganie,4 glosniki,srebrny metalik, plaskie podlogi po zlozeniu siedzen,halogeny przeciwmglowe przod i tyl,ekonomiczny i bardzo pojemny, duzo fajnych schowkow, 4 grupa insurance-tani w utrzymaniu Ksiazka serwisowa, odcinki MOT TAX potwierdzajace autentyczny przebieg. Kierownica po prawej to jest wersja angielska. wszystko oplacone Mot Tax,Road Tax, moze jezdzic po GB i PL do 25.01.08. Polecam bedacym w Anglii jak i wyjezdzajacym do Anglii.Auto do ogladania w Wwa.Jest Po przegladzie technicznym i licznych wymianach czesci eksploatacyjnych. Wybierlem je i servisowalem dla siebie. Chialem nim wracac ale mam sytuacje ze na razie zostaje w kraju. Auto jezdzi doskonale. dzwon po wiecej info.
auto w wersji angielskiej, kierownica po prawej!
numery angielskie, wszystko legalnie, przyjechalem nim do PL 3 tygtemu. Moge dostarczyc na poludnie Anglii za koszty paliwa i promu. Cena 7500 zl/ lub 1300 pounds, do lekkiej negocjacji. wiecej fotek na maila. 505 771 441,spahere@wp.pl, gg 3888299
lukwas
14 października 2007
kupie toyota corolla 3drzwiowa 1998-2000, honda civic2,3,4 drzwiowa 1996-2000, honda hrv 4x4 5 drzwi 0792655997
rafalkrakow
14 października 2007
Witam!!!
mam pytanko apropo przerodienia forda galaxy.Czy jest to wogóle możliwe i ile to by kosztowało galaxy z 2001r ful opcja.Proszę o kontakt jeśli to możliwe raeldvd@op.pl
zależy mi na czasie.POZDRAWIAM!!!
mich22pl
6 listopada 2007
poszukuje tanio audi a6 tak od 2003r
mariusz0689
6 listopada 2007
Witam!!!
Posiadam Audi 100 C4 2.4D 1991r w którym padł silnik.
Chciałbym sprowadzić z Anglii Audi A6(sedan) do 1997r, najchętniej 2.5TDi.
Moje pytanie wiąże się czy części z tej C4 będą pasowały do przerobienia A6.
I ile kosztuje sprowadzenie takiego auta i jakie są koszta przerobienia z moimi częściami.
Proszę o odpowiedz mariusz0689@o2.pl
Pozdrawiam!!!
rysio1962
12 listopada 2007
Witam
Potrzebuje przerobić autko z angli vektra c podajcie dobrego mechanika z woj łódzkiego lub najbliżej
Pozdrawiam
jozek
13 listopada 2007
witam mam pytanie ile kosztowało by pszełozenie kierownicy do reno laguna 1,9tdi rok 99 i gdzie moge to zrobic w małopolsce???
pajet
13 listopada 2007
Witam
poszukuje autka volvo 440 kombi
daruss4
25 listopada 2007
Mam pytanko.Ile kosztuje przelozenie kierownicyw volvo s60, vw golf 4, audi a4 ??? oraz prosze o podanie kilku marek pojazdow, w ktorych robi sie to najlatwiej. daruss4@op.pl
marian8656
26 listopada 2007
Witam
Mam pytanko odnosnie przelozenie kierownicy w skodzie octavi 2003 tdi???? Oraz prosze o podanie numeru kontaktowego z gory dziekuje za odpowoiedz
marian8656
26 listopada 2007
Witam
Mam pytanko odnosnie przelozenie kierownicy w skodzie octavi 2003 tdi???? Oraz prosze o podanie numeru kontaktowego z gory dziekuje za odpowoiedz na adres marian8656@wp.pl DZIEKI
adam7m
26 listopada 2007
Szkoda że Michael7s nie pisze że bardzo mało wydziałów komunikacji rejestruje samochody po przekładce
bani07
27 listopada 2007
witam pytanie do Michaela7 prosze o kilka fotek Passata B5FL TDI 130 wyposazenie klima automatyczna pełana elektryka roczniki od 2001 do 2003 wraz z cena (bani7@tlen.pl) a i jak jest z ta rejestracja po przekładce ?????
rado084
29 listopada 2007
Witam. Mam do sprzedania anglika Omege C srebrny metalic, sedan 2000r. 2.0 16v CDX full opcja oprocz skory. Autko bedzie w polsce po 20 grudnia 07. Kontakt +447864838261 lub maila rado084@o2.pl
maja333
29 listopada 2007
Kupilam Toyote rav 2.0 3d 2002r, jezdze nia obecnie po uk, ale chce ja zabrac do polski za miesiac i moze ktos sie orientuje ile bedzie mnie kosztowac przelozenia kierownicy, bo nie wiem czy sie w to pakowac, moze lepiej jezdzic takim i bez kosztow.Dziekuje za kazda informacje.pozdro.
morusek
30 listopada 2007
czesc mam do sprzedania passata z 1998r anglika 1.8 benzyna samochod jeszcze w anglii full elektryka , klimatyzacja bezwypadkowy w bardzo dobrym stanie tanio muj mail morusek11.yahoo.co.uk pozdrawiam
wojtas1
2 grudnia 2007
Witajcie mam pytanko czy ktos da rade przelozyc Toyote Supre i jaki moze byc tego koszt moj tel.07845848818 lub gg 9158128
arturos167
5 grudnia 2007
Witam!!!

Mam takie pytanie odnośnie kupna samochodu w Anglii jak sie ma zarejestrowanie takiego autka w polsce ?

Jakie samochody sie najprościej przerabia oraz najtaniej?

Czy są one bezpieczne po takiej przeróbce?

Słyszałem że tylko do grudnia tego roku mają rejestrować samochody z Anglii gdzieś się mi obiło na jakimś forum o uszy?

Ps. Chętnie bym się wybrał po taki samochód z kimś kto jeździ ma wolne miejsce zawsze to trochę taniej razem???

e-mail- arturos167@interia.pl

Artur GG-7188353
seba20
5 grudnia 2007
witam!!
zakupilem vectre C 2004r 1.8 i interesuje mnie koszt przelozenia kierownicy i czy wogule to cie oplaca??
seba20
5 grudnia 2007
wszelkie informacje prosilbym przesylac na e-mail majonezz@o2.pl
tomas027
5 grudnia 2007
czesc chcialem sie dowiedziec czy robicie przekladki w audi a6 99 rok 1.8 benzyna i jaki jest tego koszt
tomas027
5 grudnia 2007
czesc chcialem sie dowiedziec czy robicie przekladki do audi a6 99 rok 1.8 benzyna i jaki jest tego koszt moj e-mail tomas026@interia.pl
dudek12345
7 grudnia 2007
Cześć mam passata 99 TDI z klimą do przekładki jaka jest cena i czy może znasz kogoś z okolic Poznania kto sie tym zajmuje to muj e-mail s.seba13@gmail.com
artsus
9 grudnia 2007
Witam interesuje mnie kompletna przerobka z anglikow MERCEDESA E-KLASA 3.2 97r., i A6 z 99r. 2.5 tdi a Koszt robocizny, koszt czesci i czas wykonania uslugi.Zalezaloby mi zeby przebobka byla jak najmniej widaczna,czyli zeby byla wykonana profesjonalnie.Osoby ktore sa wstanie podjac sie tej przerobki prosilbym o przesylanie informacji na adres (e-mail artsus@op.pl) jestem z Rossji wiec najpierw prosze o e-mail.szybko przyjadę w RP i zadzwone - umówimy się!
Z gory dziekuje za wszystkie informacje
synusiek
16 grudnia 2007
dzień dobry kupie bmw e46 318 ci lub 320 ci od 2002 zwysz uszkodzony lub caly prosze o kontakt gg 7691475 emeil dominatorr@gazeta.pl
mingao
17 grudnia 2007
Cytuj fragment | Cytuj całość
Witam Michał. Od pewnego czasu szukam osoby która by mogła zrobić dla mnie na początek przeróbke jednego samochodu, później ewentualnie więcej.

Mam już parę chętnych, ale szczerze mówiąc mam zastrzezenia do kompetencji. Szukam kogoś rzetelnego, kompetentnego, kto oprócz wymiany części które trzeba wymienić nie wymieni przy okazji tych których nie trzeba.

Chciałbym sie na poczatek dowiedzieć jak długo trzeba czekać na gotowy samochod np passat z 2000 1.9 tdi. I które samochody najlepiej sie przerabia, tzn chodzi o wymiane jak najmniejszej ilośći cześci , bez wycinania przegród itp i jest najbezpieczniejsze czyli samochód nie traci na bezpieczeństwie i oczywiście nienajdroższe. Od tej odpowiedzi bedzie zależne jaki samochód bym wybrał, najbardziej kieruje się bezpieczenstwem, nie marką. I czy ogólnie przeróbka ma wpływ na zachowanie samochodu podczas jazdy. bardzo prosze o szczerą odpowiedz, mimo wszystko klientów jest sporo jeden więcej czy mnie nie zrobi różnicy. Podaje maila : mingao@poczta.onet.pl Pozdrawiam!
japusek
28 grudnia 2007
SZUKAM ROVER-a 600 W CENIE DO 1000 EURO NAJLEPIEJ Z HOLANDII MOJ MAIL japuss@o2.pl GG 1250919
tomasz0909
3 stycznia 2008
chciałbym sie dowiedziec czy mozliwe jest przełozenie TOYOTY MR2 bez problemow? i ile by wyniósł całkowity koszt?
japusek
3 stycznia 2008
SZUKAM ROVER-a 600 W CENIE DO 1000 EURO NAJLEPIEJ Z HOLANDII MOJ MAIL japuss@o2.pl GG 1250919 pracuje w holandii tel. +31 626 655 621
basket1988
5 stycznia 2008
interesowalby mnie volkswagen golf IV 1.9 TDI 130 KM szybki elektryczne wystarcza przednie, klimatronik albo klima zwykla, 3 lub 5 drzwiowy obojetnie, najlepiej czarny lub ciemny jakis fajny kolorek rok nie mniejszy jak 2000 i czy skomplikowana bylaby cala przekladka ?? i jaki koszt ??
ewentualnie astra II
coupe bertone tez powyzej 2000 r najlpeiej czarna 2.2 dti bogata wersja i tez jak z przekkladka i koszty!!??
pod uwage bralbym jeszcze passata albo bore gdyby nie bylo nic z tego pzdr i prosze o odp
loloaa
7 stycznia 2008
Mam pytanie czy byla by mozliwosc przerobienia tzn (kierownicy z prawej strony na lewa) i ile by to kosztowalo? moj samochod to nissan primera rocznik 2005 2.2 dci. Moze by ktos chcial kupic ??? chetnie sprzedam.
pozdrawiam.

interesuje mnie okolice opola!
agusialek84
13 stycznia 2008
Witam potrzebuję Xsarę II 2.0 HDI w całości lub uszkodzony tył. Może być również van ponieważ potrzebuję go na części.
Mój numer telefonu to 880 551 459
kinhil1
13 stycznia 2008
Mam pytanie
Ile kosztowałoby przełożenie kierownicy w Toyocie avensis rocznik 2000, wliczając potrzebne częsci.O odpowiedź proszę na maila: kinhil1@wp.pl
Z góry dziękuję za odpowiedź
damibild
14 stycznia 2008
Witam!!
Mam pytanie
Ile kosztowałoby przełożenie kierownicy w VW GOLF IV rocznik 2000, wliczając potrzebne częsci i czy jest to możliwe bez większych komplikacji. O odpowiedź proszę na maila: dbi23@wp.pl
Z góry dziękuję za odpowiedź
loloaa
15 stycznia 2008
mam do sprzedania NISSAN PRIMERA 2005 2.2 dci full elektryka, alu, komputer, gps, clima tanio!!!!
jerzy3@btinternet.com
MiloszU
18 stycznia 2008
Mam do Pana Michaela Pytanie. Czy jest pan w stanie tylko przywiesc rovera serii 214 ktorego dostalem. Dokładnie to z Londynu.
Niestety nie jest on na chodzie. Prawdopodobnie nawaliła uszczelka pod głowica. Czy jest pan wstanie go naprawić i przerobic z anglika na wersje europejską?
steryd
22 stycznia 2008
Mam do pana pytanie ile by kosztowało przełozenie kierownicy w Bmw seri5 rocznik 97-98??i ile by to u pana kosztowało razem ze sprowadzeniem takiego auta?
rafel21
24 stycznia 2008
Mogę sprowadzić prawie każdy samochód z Anglii. Pytania prosze kierować na maila lub tel. pozdrawiam rafal
rafal.amg@wp.pl
+447842754899
przemek160
26 stycznia 2008
Interesuje mnie cena przelozenia wersji angielskiej Opla Vectry C na wersje europejska z kosztem oczywiscie czesci?
boobik
29 stycznia 2008
witam! mam passata 2001r interesuje mnie przekładka ale chcialbym dowiedzieć sie jaka cena i gdzie mogę zrobić przekładkę w wielkopolsce!!! również jest możliwość sprzedaży tego auta!! auto jest w polsce!!!!!!!! tel. kon.664641820 robikb@o2.pl
marcinborys
30 stycznia 2008
mam do sprzedania audi 90 sport 20V rocznik 1991 czarny benzyna, 4 drzwiowy silnik 2309cc, auto wymaga odrobine pracy , wymiana plynow , pasek klinowy, szczeguly prosze o kontakt marcin.borys@yahoo.co.uk 07824345672 Marcin
WoLnY233
3 lutego 2008
Witam!! Chciałbym kupić Opla Vectre B, interesuje mnie cena przełożenia i jakie czynności trzeba wykonac aby póżniej zarejestrowac taki samochód w Polsce! Jezeli mozna prosić to prosze o przesłanie kilku ofert z takim własnie autem, wraz z cenami. Pozdrawiam WoLnY233
moris1968
3 lutego 2008
mam omegeCw polsce jestem z dolnego slaska adokladnie wroclaw szukam osoby co by sie podjela przekladki dolny slask i okolice jak ktos zna to prosze podac kontakt moris1968@wp.pl tel602 740984 dzieki
adamimprezowicz
4 lutego 2008
ile kosztuje przerudka astry 2 z 2000r ponewaz chce przyjechac z angli samochodem a nie wiem czy sie oplaca .podejmnie ktos sie tego z gury dziekuje za informacje
mielczanin405
11 lutego 2008
PROSZE O POMOC!!! NIE MOGE OTWORZYC MASKI PRZY PEUGEOT 405. DZIęKUJE ZA ODPOWIEDZ
czacza131
11 lutego 2008
Sprowadze każde auto z Anglii.Tel 00447813430197,00447925551527,zadzwoń lub zostaw nr tel stacjonarnego to oddzwonie.
krzysztof13
12 lutego 2008
mam do przerobki passata 1.9tdi 130 bhp 2002r prosilbym o przerobke tego auta przez twoich mechanikow jesli to mozliwe oraz napisz mi ile by mnie to kosztowalo wraz z robocizna dzieki moj adres krzysiek13@onet.eu lub gg5052867
pawelswindon
18 lutego 2008
mam do sprzedania vectre C elegance 2.2 16Vaut,rejestracja pazdziernik 2002,auto znajduje sie na terenie anglii, szczegoly na adres zbyszezigi@interia.eu lub tel.(0044)7846342759
Radek118
25 lutego 2008
Witam mam do przerobienia Opel vectra C 2.0 benzyna w wersji Angielskiej, chciałbym dowiedzieć ile kosztowała by przekładka do Niego. ile koszt części a ile robota. Mój adres rblaszczyk118@wp.pl z góry dziękuje
wojciechb
28 lutego 2008
Witam uprzejmie. CHCIAŁBYM ZAKUPI VW PASSATA Z 2004 R TDI KOMBI I CHCIAŁEM SIE DOWIEDZIEĆ ZA ILE I GDZIE MOGĘ DOKONAĆ PRZERÓBKI. DZIĘKI ZA WSZYTKIE ODPOWIEDZI
Krzysiek7
1 marca 2008
Witam.Chcialbym kupic Skode superb 1.9tdi 04r.Czy ktos moze podpowiedziec gdzie i za ile mozna przelozyc z anglika? Serdecznie pozdrawiam.
KrisP
1 marca 2008
Witam. Szukam warsztatu, w okolicy Krakowa, który może przerobić Polo z 2003-2004r. Informacje proszę kierować na pchriss@poczta.fm
Dziękuję i pozdrawiam
danioUK
2 marca 2008
witam.Szukam warsztatu, w okolicy Krakowa, który może przerobić Mercedesa sprintera z 99 roku (Długi lewarek)prosił bym o kontakt na gg 2187231 chciałbym sie dowiedzieć ile kosztowały by części,i ile przekładka myślę że z częściami nie powinno być problemu bo jakby nie było jest to dość popularny samochód
dzięki i pozdrowienia
morus79
5 marca 2008
witam .CZY ZNAJDZIE SIE KTOS POWAZNY KTO MOGLBY MI PRZEROBIC VOLVO V70 D5 ROK-2003, MAM OKAZJE KUPIC DOSC NIE DROGO ALE ZASTANAWIAM SIE CZY OPLACA MI SIE SCIAGAC AUTO DO POLSKI PROSZE O ODPOWIEDZ NA ADRES PYSIU79@O2.PL LUB KOM 07624322118 . Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
mazurekandrzej33
5 marca 2008
przerobię twojego anglika,bez ukrytych kosztów,z własnych części,lub twoich,zrobię przegląd techniczny,wystawię fakture,przetłumaczę dokumenty-masz pytanie? dzwoń 880 660 226 [dolnośląskie],VW,SEAT SKODA AUDI FIAT WOLWO PEUGEOT RENAULT CITROEN MERCEDES FORD
tomaszkocko
6 marca 2008
witam mam do przerobienia vw passata z 1998 interesuje mnie kto chce sie podjac i oczywiscie za ile mozliwosc sprzedazy jest to 1.9tdi pelna elektryka i klimatyzacja kontakt poprzez email tkocko@wp.pl auto w polsce okolice gdanska
ogor82
6 marca 2008
Witam. Posiadam rozbitą vectre B. Tak sobie myśle że może warto było by kupić anglika i zrobić przekładke przecież wszystkie części do vectry mam. Jestem z pomorskiego. Prosze o pomoc w znalezieniu warsztatu który zajmuje sie przekładką. Dziękuje. Pozdrawiam. GG 7412213 ogor82@wp.pl
kas0per
15 marca 2008
Witam . Szukam kogos kto moglby przerobic Mitsubishi carisme rocznik 99. Najchetniej z polnocnej polski moj email to kas0per@vp.pl,nr tel 506302411 dziekuje
Pawel321
16 marca 2008
Przymiezam sie do przekladki anglika vectry C.
Czy ktos moze mi powiedziec jaki bedzie to koszt?
I jeszcze jedno pytanie;jak sie maja przepisy do przekladek angielskich bo slyszalem ze ma bec z tym problem w 2008 (chodzi mi czy niema klopotów z rejestracje takich samochodów).
Pozdrawiam
grafpa@wp.pl
mazurekandrzej33
29 marca 2008
mingao:
Cytuj fragment | Cytuj całośćWitam Michał. Od pewnego czasu szukam osoby która by mogła zrobić dla mnie na początek przeróbke jednego samochodu, później ewentualnie więcej.Mam już parę chętnych, ale szczerze mówiąc mam zastrzezenia do kompetencji. Szukam kogoś rzetelnego, kompetentnego, kto oprócz wymiany części które trzeba wymienić nie wymieni przy okazji tych których nie trzeba.Chciałbym sie na poczatek dowiedzieć jak długo trzeba czekać na gotowy samochod np passat z 2000 1.9 tdi. I które samochody najlepiej sie przerabia, tzn chodzi o wymiane jak najmniejszej ilośći cześci , bez wycinania przegród itp i jest najbezpieczniejsze czyli samochód bezpieczeństwie i oczywiście nienajdroższe. Od tej odpowiedzi bedzie zależne jaki samochód bym wybrał, najbardziej kieruje się bezpieczenstwem, nie marką. I czy ogólnie przeróbka ma wpływ na zachowanie samochodu podczas jazdy. bardzo prosze o szczerą odpowiedz, mimo wszystko klientów jest sporo jeden więcej czy mnie nie zrobi różnicy. Podaje maila : mingao@poczta.onet.pl Pozdrawiam!
myślę że dla takiego klienta nie przerobiłbym nawet taczki
sawik
30 marca 2008
a czemu??
mazurekandrzej33
30 marca 2008
a dlatego że jakbym tego nie zrobił to i tak byłoby żle ,jest tu na forum mój klient z Wrocławia któremu poprawiałem terano 2 nie wiem dlaczego nic nie wspomniał do tej pory,ten pan dzwonił kilkakrotnie,umawiał się na sto procent,kupiłem nawet części do jego auta za własne pieniądze,a ten pan zadzwonił po panad pół roku z prośbą żebym skończył przerabiać to co zostało z jego fury,bo ktoś nie sprostał jego oczekiwaniom,co powinienem zrobić w takiej sytuacji?dokończyłem oczywiście i to był błąd.kompetencje, pewność że nie wymieni mi tego co nie powinien,a skąd wiem czy nie wytnie mi katalizatora i nie ukradnie zapasówki itp. mam nadzieję że kolega sawik mnie zrozumiał
69robert
30 marca 2008
mam do sprzedania vouxhall vectra 1.8 r.1999.
kontakt 69rob@onet.eu
sawik
30 marca 2008
zrozumiałem !!!!
i pozdrawiam!!
andzelo66
31 marca 2008
Witam Pana mazurekandrzej33 czytam że przekładał pan terano II czy to łarwe auto do przeróbki no i za jakie pieniądze by pan to zrobił??? zastanawiam się bardzo głęboko nad tym autem i próbuję się zorjętowac wdzięczny będę za każdą informację
tolocom
31 marca 2008
szukam transportu samochodu zlondynu posiadam dwa golfy 3 do wysłania w okolice mazowieckiego lub jakkolwiek do polski kontakt tolocom@interia.pl lub tel w angli 07928946782 jaka cena za sztuke
mazurekandrzej33
31 marca 2008
jeden krótki telefon i wszystko opowiem 880660226
mietek36
3 kwietnia 2008
Witam interesuje mnie seat cordoba 1.4 benz najlepiej czarny z rocznika1994 do 1996 anglik w dobrym stanie moze byc bez prawa do rejestracji kontakt mietektonie@autograf.pl
brzoza2290
6 kwietnia 2008
Witam Panowie ktorzy sprowadzacie samochody prosze o pomoc !!za ile moge w polsce sprzedac "anglika"...Ford mondeo LX,50tys mil.2002r.klima,6 poduch,elekt.szyby,nowe alu DARE 18.cd,alarm, dziekuje!!!
rolaf
6 kwietnia 2008
Witam
Jestem zaintersowany zakupem Passata sedana, disel ( w przedziale rocznikowym (2000-2002). Ile będzie mnie kosztowała przeróbka?? Zakladam że w tym modelu samochodu jest ona mozliwa i nie ma jakis poważnych utrudnień. Jesli jest inaczej prosze napisać. jaki w przybliżeniu byłby koszt samego samochodu?? Dodam iz chodzi mi o samochód bardzo zadbany, jednym slowem z przdeznaczeniem rodzinnym.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Rafał
P S Jak możemy sie kontaktować co do szczegółów? Nie posiadam gg. ewentualnie mail lub telefon
kosmos57
8 kwietnia 2008
Witam!
Czy jest u Pana możliwość przemiany kierownicy w Mercedesie S klasy 2003, 3.2 CDI . Jak tak to ile mniej wiecej by wyniósł koszt??
Prosze o kontakt mailowy jak jest to mozliwe.
kosmos114@wp.pl
bartos80
8 kwietnia 2008
Witam!Chcialbym sie dowiedziec ile kosztowala by przelozenie kierownicy w peugeot 406 coupe SE 2.0, sprowadzonego z angli?
Prosze o kontakt mailowy bartlesniak@yahoo.com
szymon86
9 kwietnia 2008
mam do przerobienia mercedesa C 2000r CDI kombi i renault lagune 2002r 1.9 CDI kombi jaki jest przybliżony koszt? kujawsko pomorskie s_z_ymon86@wp.pl
gregor7803
11 kwietnia 2008
Witam,podajcie kilka nr tel do warsztatow zajmojacych sie przerobka "anglika" na dolnym slasku Lubin,Glogow,Wroclaw.,na meila gregor80@o2.pl moge sprowadzic niemal kazde auto z Anglii pod zamowienie,Vw,Ford,Audi,itp...zainteresowanych prosze o meile!!!
hdi
11 kwietnia 2008
witam!
szukam seata leona I silnik min 1,6 + może być lekko uszkodzony...
ewentualną ofertę + zdjęcia proszę wysłać na zip08@wp.pl
dzięki i pozdrawiam!
robertlacina
12 kwietnia 2008
Przy okazji, jesli ktos potrzebuje ubezpieczenia na krocej niz rok, sluze pomoca, najmniej moge zalatwic ubezpieczenie na ok 1 miesiac. piszcie na office@1stquality.co.uk. Robert
robertlacina
12 kwietnia 2008
Mam Audi A6 do sprzedania za 34000zl. 2003 rok, bezwypadkowy, w bardzo dobrym stanie. Piszcie na office@1stquality.co.uk
sharan
2 maja 2008
kosmos57:
Witam!Czy jest u Pana możliwość przemiany kierownicy w Mercedesie S klasy 2003, 3.2 CDI . Jak tak to ile mniej wiecej by wyniósł koszt??Prosze o kontakt mailowy jak jest to mozliwe.kosmos114@wp.pl

witam kosmos.pszerobiłesz tego mersa S klase,jaki koszt i gdzie? dzięki i pozdro
piotraudi
4 maja 2008
witam serdecznie mam pytanie jakie auto z podanych najlepiej sie przekłada -Volkswagen › Passat › B5 FL (2000-2005)
-Volkswagen › Golf › IV (1997-2003)
-Seat › Ibiza › II FL (1999-2002)
-Seat › Leon › I (1999-2005)
-Seat › Toledo › II (1999-2004)
-Renault › Laguna › II (2001-2005)
-Ford › Mondeo › Mk3 (2000-2006)
-Audi › A3/S3 › (1996-2003)
i jeśli chodzi o cenę za przekładke części + robota która jest najtańsza.
hubert86
5 maja 2008
siemanko mam pytanie czy ktos podejmie sie przerobienia
R laguny 1.6 16V z klima i to jest 2001 rok oraz bmw 320 d (m power)2005 jaki koszt ????????????????
prosze szybko na jakas odpowiedz moj nr to 509723179 albo 00447842884503
badmarek2
12 maja 2008
witam szukam warsztatu do przerobienia t4 z anglii najlepiej we wrocławiu pozdrawiam marek
parkieciarz
16 maja 2008
witam, mam do przerobienia peugeota 406 2.0 benzyna rocznik 1997 i vana ldv 400 convoy 2.5 tdi rocznik 2000 kto przerobi za ile i kiedy? dzieki kontakt parkieciarz@wp.pl lub gg 7255440
adas304
17 maja 2008
czesc. mam pytanie ile kosztuje przełozenie kierownicy w audi a4 96 rocznik??
sokol36
20 maja 2008
WITAM INTERESUJE MNIE PRZEKLADKA DO PASSATA 2001 ROK.JAKA JEST CENA.Z GORY DZIEKUJE.POZDRAWIAM
FORZA3
20 maja 2008
"Przekładka przeróbka" Przebudowa samochodów angielskich......\
Przebudowa pojazdów angielskich zajmujemy sie od ponad 3 lat nasza firma przerobiła ponad 250 samochodów
"przekładka" przebudowa pojazdu jest kompleksowo wykonana(lusterka sterowania szybami reflektory )i(na życzenie klienta inne dodatkowe podzespoły wizualne które przypominają o tym ze to "była wersja angielska"
Przebudowa pojazdu jest w pełni legalna i nie sprawia trudności w zarejestrowaniu pojazdu...............(możliwość wykonania na miejscu opinii rzeczoznawcy potrzebnej do uzyskania przeglądu technicznego oraz przeglądu technicznego wymaganego do zarejestrowania pojazdu....)
Zajmujemy sie poprawkami pojazdów po tak zwanych (PARTACZACH)!!!!Zamieszczone kilka przykładowych fotek samochodów ....
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel....507-180-597... PS;licytujesz oględziny przez naszych mechaników twojego przerobionego anglika.
sawik
20 maja 2008
a kto poprawia po was??
mazurekandrzej33
20 maja 2008
sawik:
a kto poprawia po was??

nikt!!!lepszych nie znajdziesz
FORZA3
20 maja 2008
czy ktoś poprawia nie wiem nie spotkałem sie z poprawkami.... przeróbka auta zajmują nam około 2 tygodni wiec robimy dokładnie a zatem nie jesteśmy tani,,,,,pisząc na tym forum nie sadziłem ze spotkam sie z takim chłodem z waszej strony.... liczyłem raczej na wymianę doświadczeń.... ale sa ludzie i ludzie...
sawik
20 maja 2008
ależ możesz liczyć na ""wymianę doświadczeń""
na http://www.angliki.fora.pl/
""nikt!!!lepszych nie znajdziesz""
mazurekandrzej33
20 maja 2008
robisz auto dwa tygodnie to jakim cudem przerobiłeś 250 aut?przez trzy lata?coś mi tutaj się nie tego...dlaczego podałeś tylko nr telefonu?masz coś do ukrycia?
oparhwdp
23 maja 2008
witam jaka jest cena przerobki audi a6 2000rok
jarocu
26 maja 2008
jaka jest cena przerobki A6 2000r, A4 1999R i A8 1998r jaro503@vp.pl prosze o kontakt
rafal24
30 maja 2008
Witam!!!! Mam pytanie ile by kosztowala przerobka Bmw e46 318i 1999 r produkcji????Interesuja mnie warsztaty znajdujace sie w malopolsce.

Jesli ktos by chcial moge pomoc w znalezieniu dowolnego samochodu w anglii oraz zalatwic wszystkie formalnosci
osobowe.dostawcze,ciezarowe!!!!!
tomek2323
7 czerwca 2008
cześć poczebuje pomocy szukam mechanika lub warsztatu z doświadczeniem ktury przełoży mi passata b5 z 2002r z angielskiej na ełropejską z okolic śląska np; katowice, gliwice ,zabże,ruda śląska i tym podobne
mazurekandrzej33
8 czerwca 2008
Witam wszystkich zainteresowanych tematem anglików,zapraszam na nowe forum www.przerabiane.fora.pl postaram się tam odpowiedzieć na wasze pytania,zapraszam warsztaty do ogłaszania się na tej stronie,pozdrawiam Andrzej
Durendal
9 czerwca 2008
Witam chciałbym sie dowiedziec ile by kosztowało całkowite przerobienie BMW E30 520i. Góry wielkie dzięki. people_hate_me@o2.pl
joanna1981
13 czerwca 2008
Witam

Mam do sprzedania audi a4, 1998 benzyna 1.6, auto z lewa kierownica zarejestrowane w Polsce, mieszkam w anglii wiec auto jest do sprowadzenia do Polski.

prosze o kontakt
joannabancyr@o2.pl
pozdrawiam
Lukasz1910
23 czerwca 2008
Mam pytanie, ile kosztuje przełożenie z prawej na lewa stronę w Renault Laguna 1?? Interesuje mnie koszta całkowity! Części i robocizna.
RAF75
24 czerwca 2008
Witam wszystkich zmotoryzowanych
Mam zamiar nabyć Forda Galaxy ewentualnie coś podobnego WV SHARAN, poszukuje rzetelnej informacji na temat przekładek, mianowicie koszt i rejestracja oraz warsztat na terenie pomorskiego.
Oraz czy komuś coś wiadomo na taki temat że po nr nadwozia można sprawdzić czy samochód będzie mógł być zarejestrowany w Polsce po ewentualnej przekładce.
Proszę o kontakt na e-mail rafalchmielewski@poczta.onet.pl lub GG 557483
exim
26 czerwca 2008
Witam.Mam pytanie odnośnie przekładki mercedesa w210 "okulara".Miałem konkretnego dzwona mercedesem w210 e240 z 99roku przed liftem.Teraz chciałbym sprowadzić anglika i go przełożyć.Chodzi o to czy części do przekładki z e240 pasują do innych modeli benzynowych lub diesla?I czy części do przekładki z okulara przed liftem pasują do okulara po lifcie?A jeżeli są jakieś różnice w przeróbce pomiędzy benzyną a dieslem lub przed liftem i po to jakie?Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam
kurek13
8 lipca 2008
witam. pytanie normalne na tym forum. ile kosztuje przlozenie omegi z 2000r 2.5benzyna v6 full opcja. odp prosze jesli to mozliwe na emeil Daniel.13.06@poczta.fm dziekuje z gory za odpowiedz
slaws21
12 lipca 2008
witam wszystkich mam zamiar kupić passata(od2001) w dieslu i chciał bym wiedzieć ile kosztuje przekładka, ja wiem niektórzy piszą ceny tylko za co ceny bo np przeróbka (4500zł części - i ok 2000zł robota) to co wchodzi w skład tych części? czy tylko deska, pedały, czy lampy boczki itp prosił bym o informacje i jak ktoś ma ofery pasacików slaws11@interia.pl gg: 13823116 dzięki z góry
transit99
15 lipca 2008
Mam do przeróbki forda Transita 99 2.5 Diesel skrzynia z kiprem. Jeśli ktoś z jest zainteresowany to proszę o kontakt jacek.kluzik@poczta.fm
Małopolska, okolice Tarnowa
mateuszciezki
15 lipca 2008
ile kosztuje przerobienie kierownicy w mazdzie6 2003r. w pełnym wyposażeniu?
iksu
15 lipca 2008
Mam do przełożenia kierownicę w Skodzie Octavi 2001r ,ile to będzie kosztować?proszę o kontakt pod adresem Doris_84@op.pl
glogo84
26 lipca 2008
witam potrzebuje tyl do megane II sedan lub anglika z rozbitym przodem ewentualnie sam tyl. prosze o kontakt lglogowski@interia.pl lub 608087199 pozdrawiam lukasz
remim
30 lipca 2008
Sprzedam Peugeot 607(anglik) 2.0 hdi 2002rok 83tys przebiegu
niebieski metalik,jasna skora,pelna elektryka,
serwisowany w ASO Anglia i Polska
cena 15000tys zl.
kontakt
GG-4297692
skype-remigiuszmoron
zdjecia przesle mail`em
jan671
4 sierpnia 2008
potrzebuje zrobic dwa auta dla siebie i zony od pieciu lat mieszkamy w anglii wlasnie zjezdzamy do polski a samochody sa niezawodne nie chcemy sie ich pozbywac jeden to toyota 4/4 hilulx surf automat drugi to toyota lucida odpowiednik estima previa rocznik 96 tez automat z dzwignia przy kierownicy jesli jest mozliwe przelozenie i znalezienie czesci prosze odpowiedz moj nr te +447845530564 wyslij sms a ja odzwonie jesli moge cos dla ciebie zrobic sluze pomoca moj mail to m.ikebana@wp.pl
lacky
9 sierpnia 2008
Witam.
Panie Michael7s. Ile kosztowalyby czesci do przerobki Citroena C5 2005 rok. Prosze o informacje ile za czesci i ewentualnie za robocizne. Moze ma ktos jakies propozycje lub sugestie to prosze o informacje.

Pozdrawiam
malylelek
16 sierpnia 2008
siemka panowie.mam focusa98/99(anglika) chce zrobić przekładke i mam pytanie jakie koszty muszę ponieść wraz z czesciami i przeglądem,jakie cześci wymieniacie i ile czasu musicie poświecic??dzięki
pyra01
16 sierpnia 2008
witam poszukuje renault espace powyzej 2003r najlepiej w benzynie ale nie koniecznie i chciałbym dowiedziec sie jakie moga byc koszty zwiazane z przerobka takiego auta jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o wiadomosc na email pziemski1@wp.pl
malylelek
16 sierpnia 2008
malylelek:
siemka panowie.mam focusa98/99(anglika) chce zrobić przekładke i mam pytanie jakie koszty muszę ponieść wraz z czesciami i przeglądem,jakie cześci wymieniacie i ile czasu musicie poświecic??dzięki

podaje moj katakt(malylelek@o2.pl)
ganczar2
20 sierpnia 2008
WItojcie!
Do pana michala! mam bmw e46 320D COUPE z 2004r z kierownicą po prawej stronie,jaki jest koszt przełożenia kierownicy uwzględniając ze mam częsci ,a jaki gdyby pan musial sam zorganizowac owe czesci?
pozdrwiam!
jim777
21 sierpnia 2008
Witam...a ja mam angielska Skode Octavia Classic+ klima, 1.6 2005r,srebrna, 33tys mil, jedynka, i sie zastanawiam czy da sie przelozyc kierownice tak zeby mi to w pl zarejestrowali i za ile? Ewentualnie czy ktos bylby chetny ja ode mnie kupic za jakies 25tys zlotych? piszcie: posin777@gmail.com
roger79
28 sierpnia 2008
Witam
Interesuje mnie cena "przekladki" Reno scenic 2000r 1.9dci lub 1.6benzyna z klima.roger79@o2.pl
Pozdrawiam!
nknknk
2 września 2008
WITAM!!!!!
Interesuje mnnie przeróbka Audi A6 we Wrocławiu oraz okolicach. Prosiłabym bardzo o numery telefonow do mechanikow lub adresy warsztatow ktore sie tym zajmuja.
natalia_k169@wp.pl
rewolwerowka
2 września 2008
Witam
Wiecie moze ile kosztuje przerobka laguny I a ile laguny II ?
Ktora jest latwiejsza do przerobki,mam na mysli bez ciecia i spawania.
Znacie kogoś może kogo warto polecić?
andrew99
5 września 2008
A tak w ogóle to łatwo przerobić
Hondę prelude 2.2vtec rok 1994-95 ona jest chyba z importu z Japonii ale przyjechała z Anglii jaki koszt całej przeróbki wraz z częściami
radzik2008
6 września 2008
Michael7s jestes? mam pytanko
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.

X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies