Forum - Motoryzacja

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Gdzie kupić auto w Niemczech ?
Magda K.
23 czerwca 2005
Chcę się wybrać z ojcem po samochód dla mnie, do Niemiec. Jaką metodę i miejsce kupna polecacie. Czy wyszukiwać ogłoszeń z gazety, czy może szukać po komisach ?
Google
23 czerwca 2005
vitas2
23 czerwca 2005
omijajcie land Sachsen :-))). Właściciele komisów często pomagają w załatwianiu dokumentów, za ogłoszeniem z gazety ciężko zdążyć.
piotrek
26 czerwca 2005
ja ci polecam http://mobile.de/
sam kupiłem z tego kilka aut,
a jeżeli nie znajdziesz tam nic interesującego to uderz na północną część niemiec, często za salonami sprzedaży nowych aut są używane w rozsądnej cenie,
ale głównie polecam kupić rozbite auto i zrobić je w polsce.
vitas2
27 czerwca 2005
polecam Hamburg
mariusz1221
27 czerwca 2005
witam.wyjazd po samochód do Niemiec dla człowieka który pierwszy raz jedzie jest bardzo tródny.Na dzień dzisiejszy jest w Niemczech bardzo dużo aut w stanie opłakanym.Mają przejechane grubo ponad 300.000km,oraz jest wiele aut zniszczonych.Jednak można znajść zadbane autko-tak zwane igła.Weź pod uwagę,żeby znajść igłę należy przejechać po Niemczech min.1000km.ponieważ nie znajdziesz dobrego auta przy granicy.W dodatku musisz kupić blachy z oc-160euro,oraz paliwo.Nie będe wspominał o męczarni podróży.mam kolegów którzy ściągają auta i układ jest taki-Niemiec z autochauzu dzwoni do mojego kumpla i mówi że jest wprowadzone dobre auto,więc jedzie busem za 100zł.Blach nie kupuje ponieważ zakłada krajowe[jedzie na ryzyko]Na aucie zarabia około 1500zł.Takie pieniądze zarabia około 90%handlaży.Czy warto męczyć się o 500zł?Lepiej wyjdziesz jak poszukasz na naszych giełdach.Handlaż złomu nie weźmie bo nie sprzeda-przemyśl.narka
magic01
28 czerwca 2005
Mariusz a czy jakbym nagral takiemu handlazowi auto to przejechalby sie po nie za okreslona kwote? Przekopalem ostatnio sporo ogloszen na stronach w necie i znalazlem kilka interesujacych samochodow. Nie bardzo jednak usmiecha mi sie wycieczka do Niemiec i chetnie powiezylbym to zadanie profesjonaliscie. Jakies pomysly?
Magda K.
28 czerwca 2005
vitas2 a Hamburg dokładnie to gdzie?
Ja będę w tych okolicach.
W Hamburgu mam nadzieję znaleźć autko z ogłoszeń. Duże skupisko ludzi to coś na pewno się trafi.
mariusz1221
28 czerwca 2005
uklad jesy taki-jesli Ty zlecisz przyprowadzenie auta to musisz liczyc sie z tym ze nikt nie pojedzie po auto do Niemiec na tak zwana[gebe]jak juz to wczesniej musisz dac kase za koszta sciagniecia takiego auta.A Tobie sie to nie spodoba jak ruwniez jest troche oszustow ktorzy zbieraja zaliczki a pozniej kom nie odpowiada.mialem stycznosc juz z takimi ludzmi co zostali wykiwani.nastepna sprawa jest taka ze na scoucie lub na mobile sa auta okazyjne [niektore]ktore zeruja na naiwnych Polakach i zanim Polak wybieze sie po auto to niemiec prosi o wplate na western union symbolicznej zaliczki.wtedy niemiec ma pewnosc ze bedziesz u niego -SCIEMA!!!! Nawet jak znajdziesz jakiegos mlodego handlaza ktory pojedzie za darmo to skad bedziesz mial pewnosc ze wziol igle?Na zdjeciach sa wszystkie fajne.ewentualnie za 200zl pojedziesz z handlazem[doswiadczonym]on pokaze ci dobre auto.jak jest dobry to kupisz w 1 dzien
ttttt
28 czerwca 2005
Magda czy ty aby nie jesteś z rzeszowa , coś mi sie mzdaje że się znamy,:) Magda KWA.....ak
Grzegorz
10 lipca 2005
nie ma problemu z autami ja tylko siedze w napedach na 4X4 MOTION
pozdrawiam poszukiwaczy.
zbigniew
14 lipca 2005
Poszukuję kogoś z językiem kto jedzie do holandii po auto lub z laweta mój telefon (22) 789 64 42 Kom 608684466
zbigniew
14 lipca 2005
Poszukuję ekipy na wyjazd do holandii po auto.Mój numer (22)789 64 42 kom 608 68 44 66
adam
15 lipca 2005
POLECAM KUPIC W POLSCE, SAM WOZE Z NIEMIEC I JUZ JEST CIEZKO PRZESKOCZYC CENY W POLSCE NP VW PASSAT 1995 1.9TDI Z KLIMA W B.DOBRYM STANIE KOSZTUJE MIN 3000E, ZA MNIEJ SA PODMECZONE, A W POLSCE KUPILEM W IDEALNYM STANIE Z KLIMA. CHIPEM, IDEALNY ZA 14 ZAREJESTROWANY I NOWE OC 3 MCE W KRAJU,,

PROSTY PRZELICZNIK

SAM 3000E X 4.1= OK12TYS
KOSZTY WYJAZDU 500ZL
TABLICE 600ZL
OPLATY 900ZL
REJESTRACJA 680ZL
OC 400ZL

TO JAKI TU INTERES?!

ILE TRZEBA ZMARNOWAC CZASU I NERWOW!

NIOE WSPOPMNE O TAKICH CO MYSLA ZE JAK MAJA RODZINE W NIEMCZECH TO ONI IM POMOGA!
ZAPOMNIJCIE ,WROCICIE BEZ AUTA
johnsmith
15 lipca 2005
polecam kupic nowy w salonie, zeby wspomoc polskich przedsiebiorcow i jednoczesnie nie przywozic zlomu,ktory brudzi, smierdzi, zanieczyszcza, powoduje nieestetyczne doznania i ogolnie powoduje ze moja uzytecznosc krańcowa z wypadow na miasto jest bardzo mala...
adam
15 lipca 2005
pewnie ty masz matiza, na raty i po 8 latach wyjdzie cie 70tys, brawo!!! al
Koniq
15 lipca 2005
johnsmith wspomóc jakich przedsiębiorców?
Przecież 99% sprzedawanych w PL aut jest produkowanych poza krajem !!!
A o wiele lepiej kupić 4-5 letniego np. Forda Focusa, Vw Golfa niż jeździć nowym Matizem czy Pandą.
Tomek
15 lipca 2005
Magda, a tak z ciekawości, jaki samochód chcesz kupić? Tzn. marka i model?
dyrektorio
20 lipca 2005
moim zdaniem należy rozróżnić podsawową rzecz
czy chcesz kupić auto tanie tzn ok 10 tyś
czy droższe tzn 50 tyś

w pierwszym przypadku szkoda czasu i nerwów
w drugim już bym polemizował
mateusz (CICHY)
26 lipca 2005
Witam! mam zamiar jechac do NIemiec po samochód lub kupić juz sprowadzony.mam 18 lat.niedawno zrobilem prawo jazdy.interesuje mnie jakies dobre autko, ktorego koszty utrzymania nie bylyby drogie(mysle takze zarejestrowac je na ojca i mnie lub jezdzic na niemieckich blachach).moj miesieczny budzet bwya rozny.mniej wiecej ok.60zl miesiecznie.jezdze malo, jedynie wyjazd na zakupy po miescie i krotkie trasy w poblizu mojego miejsca zamieszkania.CO BYSCIE MI DORADZILI.P.S. podobaja mi sie autka ztuningowane(choc wizualnie:P).pozdro.odpisujcie mi na maila jak mozecie.3sie
vitas2
26 lipca 2005
chłopie jak ty to sobie wyobrażasz jeździć na niemieckich blachach
johnsmith
26 lipca 2005
adam mam Skode Fabie 1.4 MPI 75 km i nie na raty a za gotówke.
jestem ciekaw co ty masz za auto Fiata 126 p ?
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.

X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies