Ruszyła produkcja
20 sierpnia 2010

Chrysler, producent Wranglera, ruszył z produkcją swojego nowego modelu, który jest znacznie ciekawszy od poprzednich.Zgodnie z tym co obiecywał producent, zostało poprawnione wnętrze, które teraz nie będzie już takie plastikowe. Auto stało się samochodem dla prawidziwych twardzieli. Zmianom uległ także wygląd deski rozdzielczej. Fani Jeepa na pewno dostrzegą, iż model Sahara posiada hardtop w kolorze nadwozia. Tego wcześniej nie było - choć czy to zmiana na lepsze? Mamy mieszane uczucia. Na pewno nie będziemy za to narzekać na system audio, który wzbogacił się o USB i Bluetooth.

Model na rok 2011 kusi nowymi kolorami nadwozia. Do kolekcji doszły: Bright White, Cosmos Blue, Deep Cherry Red, Detonator Yellow i Sahara Tan. Nazwy jak zwykle z kosmosu lub poradnika dla marketningowców. Tym niemniej paleta wpadająca w oko.

Sądzimy, że nowy Wrangler zyska pozytywne opinie jego właścicieli.

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies