Przygoński daje radę
17 sierpnia 2010

Jakub Przygoński, motocyklista ORLEN Team pokonał bardzo szybko 330-kilometrowy odcinek specjalny rozgrywany podczas szóstego etapu Rajdu Dos Sertoes. Wypracowana przewaga pozwoliła mu zmniejszyć dystans do poprzedzającego go w łącznej klasyfikacji rajdu Davida Casteu do zaledwie dwóch minut. Kuba jednocześnie umocnił się na drugim miejscu w klasie motocykli powyżej 450 cc.Drugi spośród zawodników ORLEN Team, Jacek Czachor był dzisiaj siódmy w łącznej klasyfikacji i obronił trzecie miejsce w klasie Production Open. Prowadzi Hiszpan Marc Coma

Dzisiaj rozpoczął się etap maratoński. Zawodnicy spędzą noc na biwaku zlokalizowanym w głębi dżungli w miejscowości São Felix do Tocantins, gdzie nie ma łączności telefonicznej. Zabronione jest korzystanie z pomocy technicznej, motocykliści mogą wyłącznie dokonywać napraw we własnym zakresie wykorzystując części zapasowe, które wzięli ze sobą.

Jutro siódmy etap rajdu biegnący z São Felix do Tocantins do Balsas. Do przejechania jest 519 km z czego aż 500 kilometrów stanowi próbę sportową.

Relację z rywalizacji zawodników ORLEN Team można oglądać codziennie w kronikach rajdu na TVP1 lub w głównym wydaniu Wiadomości Sportowych.

Źródło: http://www.orlenteam.pl

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies