Coval Puchar Polski OFF-ROAD PL - runda druga już w piątek
13 sierpnia 2010

Rozpoczęło się końcowe odliczanie przed II rundą COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Rajd rozpoczął się dzisiaj o godzinie 14.Już w tym tygodniu dowiemy się, kto ma największe szanse na zdobycie Pucharu Polski w przeprawowej jeździe samochodami terenowymi. Najlepsi zawodnicy od czwartkowego wieczoru ściągać będą do Choczewa, by w piątek ruszyć na trasę najbardziej prestiżowego rajdu przeprawowego w Polsce. Tereny okolic Choczewa i Salina gwarantują ostrą przeprawę i niezwykle ciężką walkę.

Wszystkie prognozy mówią, że w piątek trzynastego - w dzień rozpoczęcia rajdu - z nieba deszcz leciał będzie strumieniami. Jeśli zapowiedzi się sprawdzą, rajd ukończą tylko ci, którzy wykażą się doskonałym przygotowaniem fizycznym i idealnie dopracowanym samochodem.

W deszczu drogi zmieniają się w błotne bajora zaś przeprawy wodne stają się dwa razy trudniejsze. Nie mówiąc już o trawersach, na których śliskie podłoże bynajmniej nie ułatwia. Zapowiada się nie tylko wspaniała rywalizacja, ale i wielkie widowisko dla kibiców - powiedział Grzegorz Surowiec, prezes Polskiego Stowarzyszenia OFF-ROAD - organizatora zawodów.

Bardzo widowiskową próbą będzie z pewnością prolog. O godzinie 14:00 rozpoczęły się zmagania o triumf w II rundzie COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Dla tych zaś, którzy nie będą mogli obserwować rajdu na miejscu, Organizator przygotował możliwość śledzenia go przez internet.

Na stronie internetowej: www.puchar.off-road.pl w dniu rozpoczęcia rajdu pojawi się możliwość śledzenia pozycji zawodników na trasie (dzięki systemowi Finder), będzie także bezpośrednia transmisja wideo przy wsparciu Sony Vaio czy krótkie informacje publikowane przez samych kibiców na platformie Blip.pl.

Zapowiada się masa sportowych emocji w mocnym, motoryzacyjnym wydaniu.

Program ramowy COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL:

13.08. (piątek), godz. 14:00-17:00 - Prolog (LKS „Orzeł”, Choczewo)
14-13.08. (piątek-sobota), godz. 19:00-1:00 - Odcinek Nocny (Choczewo, Salino)
14.08. (sobota), godz. 9:00-16:00 - Odcinek Dzienny (Salino)

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies