Coval Puchar Polski OFF-ROAD PL - Land Rover partnerem II etapu
11 sierpnia 2010

LAND ROVER - brytyjski producent samochodów terenowych - jest jednym z partnerów Coval Puchar Polski Off-Road PL, którego drugi etap startuje już 13 sierpnia. Samochody LAND ROVER DEFENDER będą miały kolejną okazję, aby dowieść, jak umiejętnie radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.„LAND ROVER od lat wspiera imprezy off-roadowe w Polsce i na całym świecie. Nasze samochody są uznawane za jedne z najlepszych samochodów terenowych świata. Nie tylko z sukcesem biorą czynny udział w najważniejszych rajdach jako samochody załóg, ale także ich moc i niezawodność jest wykorzystywana przez organizatorów. Nie inaczej będzie w przypadku drugiej rundy Pucharu Polski” - powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager LAND ROVER.

 

Już w piątek, 13 sierpnia na terenach Choczewa (woj. pomorskie) w ramach II rundy COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL zmierzą się najlepsze załogi polskich rajdów przeprawowych. W tym spotkaniu uczestnictwo swe zapowiedziało ponad 50 załóg.

Wydarzenie to jest również okazją by przekonać się na własne oczy, jak sprawnie w tych trudnych warunkach radzą sobie samochody marki LAND ROVER. Podobnie jak w przypadku poprzedniej tegorocznej edycji LAND ROVER Polska oddaje do dyspozycji organizatorów swoje najmocniejsze samochody Defendery, które będą zabezpieczać imprezę.

W ramach tegorocznej edycji odbędzie się jeszcze Runda Północna w dniach 1-2 października. Uczestnicy zmierzą się w okolicach Olsztyna. Puchar Polski odbywać się będzie w czterech klasach: Travel, Adventure, Extreme oraz UTV.

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies