Zdobądź Przewodnik 4x4
5 sierpnia 2010

A może by tak... zjechać z asfaltowej drogi i poczuć prawdziwe off-roadowe emocje? Większość aut 4x4 nigdy nie opuszcza asfaltu.Właściciele argumentują to - w dużej mierze słusznie - brakiem wytyczonych szlaków, przygotowanych dla seryjnych samochodów. Nasz przewodnik jest odpowiedzią na te problemy. Zawarliśmy w nich 12 tras łączącyhc elementy off-roadu z turystyką i aktywnym wypoczynkiem.

Przewodnik powstał we współpracy z Auto Świat 4x4. Rekomendowane są w nim atrakcyjne miejsca oraz aktywny wypoczynek. Przewodnik zawiera praktyczne wskazówki, jakich udzielają kierowcy, którzy osobiście przetestowali każdą trasę. Zwracają oni uwagę nie tylko na warunki na drodze, ale także udzielają wskazówek technicznych – jak bezpiecznie prowadzić samochód w terenie. Szczegółowe mapy, połączone z przejrzystym sposobem nawigacji (grafika) z pewnością ułatwią dotarcie do celu.

Jedną z najciekawszych propozycji zawartą w przewodniku, jest wielokilometrowa trasa wiodąca przez Puszczę Notecką i Drawską. Miłośnicy off-roadu znajdą tu doskonałe szlaki, a ci, którzy przy okazji lubią piękno natury, będą zachwyceni urokliwością tutejszych borów i niezapomnianą atmosferą, jaką tworzą liczne jeziora i zamki.

Przewodnik dostępny jest w księgarniach na terenie całego kraju, także w księgarniach internetowych.

Źródło: http://www.skoda-auto.pl

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies