Nowa Toyota RAV4 oczami klientów
27 lipca 2010

Od jakiegoś czasu w polskich salonach dealerskich Toyoty eksponowany jest model RAV4 po zmianach modernizacyjnych. Co o samochodzie japońskiej marki mówią sami klienci?Toyota RAV4 przez długi czas niepodzielnie rządziła segmentem modeli SUV, jednak w ostatnim czasie na rynku pojawili się mocni konkurenci tacy jak m.in. Volkswagen Tiguan, Ford Kuga oraz gruntownie zmodernizowany Mitsubishi Outlander (aktualny lider wśród aut tej klasy w Polsce).

Obecnie na rynku dealerzy marki Toyota oferują model RAV4 po zmianach modernizacyjnych. „Dla klientów najbardziej zauważalną zmianą, w stosunku do poprzedniej wersji, jest przeprojektowana przednia część nadwozia - mówi Monika Korzyńska z firmy dealerskiej Toyota Bońkowscy. „Bardzo podoba się powiększony przedni grill, któremu elegancji nadaje chromowane wykończenie. Uwagę zwraca kształt reflektorów, który według klientów, nadaje autu bardzo dynamiczny wygląd”.

O tym, że zmiany stylistyczne wprowadzone w nowej RAV4 poszły w dobrym kierunku, przekonany jest również Wojciech Kardaszewski z firmy Toyota Chodzeń. Specjalista podkreśla bardziej emocjonalny design pojazdu: „Wreszcie ten samochód zrobił się "z pazurem". Do tej pory samochody Toyoty były "grzeczne". Teraz designerzy dostali troszkę wolniejszą rękę”.

A co klienci mówią o wnętrzu nowej RAV4? „Klienci bardzo chwalą wersję wyposażoną w fotele obszyte Alcantarą i elementami skórzanymi - wyjaśnia nam Monika Korzyńska. „Taka tapicerka jest bardzo elegancka a jednocześnie, w odróżnieniu od skóry, nie ziębi ani nie parzy”.

Dodajmy, że Toyota RAV4 od lat to jeden z czołowych modeli m.in. w raportach niezawodności niemieckiej organizacji TUV. W sumie na tegorocznej liście najlepszych aut w pięciu różnych grupach wiekowych japońska marka ma łącznie aż 15 swoich reprezentantów, a sama RAV4 uzyskała za każdym razem najwyższą rekomendację specjalistów TUV.

Źródło: http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/58865/__Polska-Nowa-Toyota-RAV4-oczami-klient%C3%B3w.html

Galeria zdjęć
Komentarze


Brak komentarzy do tego artykułu. Zaloguj się aby napisać komentarz.
X

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies