Artykuły
Land Rover kobiecym autem roku?

Aż dwa modele Land Rover - brytyjskiego producenta samochodów terenowych - zostały nominowane do tytułu Kobiecy Samochód Roku 2010, który już po raz czwarty będzie przyznany w RPA. W kategorii CROSSOVER/SUV/VAN znalazły się modele Freelander 2 i Discovery 4. Najlepsze samochody, dobierane pod kątem oczekiwań i stylu życia kobiet, zostaną wyłonione przez jury oraz głosami szerokiej publiczności.


Hołek na podium

Załoga ORLEN Team (Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin) stanęła na podium podczas rajdu Baja España Aragon.


Rekordowa frekwencja podczas Dnia Rodzinnego Fiat Auto Poland

W niedzielę 25 lipca 2010 r. zakład Fiat Auto Poland w Tychach od samego rana tętnił, tym razem nie szmerem pracujących maszyn i linii montażowych, z których co 33 sekund zjeżdża nowy samochód, ale gwarem rozmów, uśmiechów i dobiegającej z estrady muzyki.


Jest już Audi A7

We wtorek wieczorem odbyła się pierwsza oficjalna prezentacja całkowicie nowego modelu w gamie Audi - A7 Sportback. Szerszej publiczności nowość z Ingolstadt zostanie zaprezentowana na wystawie w Paryżu, a do sprzedaży trafi na początku przyszłego roku.


Plus 80KM za pomocą przycisku

Jest ratunek dla spragnionych mocy właścicieli Porsche Panamera Turbo. Firma TechArt przygotowała specjalny "power kit", dzięki któremu za pomocą przycisku zwiększymy moc maksymalną silnika.


Polska wśród najgorszych w UE

Na drogach Europy musi być bezpieczniej! Unia Europejska ponownie sprecyzowała cel ograniczenia liczby ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych, bo choć poprawa poziomu bezpieczeństwa jest widoczna, to wciąż odbywa się to w zbyt wolnym tempie. Do krajów będących czerwoną latarnią bezpieczeństwa w ruchu drogowym niestety cały czas zalicza się Polska.


Jaguar – tak tworzy się modę

Departament Kolorów i Materiałów Jaguara, odpowiedzialny jest za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych na świecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji w świecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolory lakierów i materiałów. Obecnie specjaliści pracują nad paletą obowiązującą w Jaguarach w roku 2014 oraz trendami na dwa kolejne lata.


Na kultowej ziemi

Zawodnicy biorący udział w II rundzie COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL zmagać się będą na terenach znanych z kultowego już rajdu Żelazna Trophy! Oznacza to bardzo mocną i wymagającą walkę z terenem – czyli dokładnie to, czego oczekują rywalizujący o najważniejsze trofeum w polskich rajdach przeprawowych.


Nowa Toyota RAV4 oczami klientów

Od jakiegoś czasu w polskich salonach dealerskich Toyoty eksponowany jest model RAV4 po zmianach modernizacyjnych. Co o samochodzie japońskiej marki mówią sami klienci?


Radiowozy na prąd

Pierwszy radiowóz na prąd już niebawem będzie w dyspozycji stołecznej policji. Przymiarki do zakupu ekologicznych pojazdów trwają od dawna. Ekoauta świetnie sprawdzą się w miejskich warunkach.


5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies