Artykuły
Jakie oleje najczęściej zalewamy?

Ponad 75 proc. kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy, a liderem rynku jest nadal Mobil, który zwiększył swoje udziały – wynika z raportu GIPA. Co istotne, rynek olejów silnikowych zmniejszył się w ostatnim roku do poziomu sprzed 2 lat.

9 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Za ile dostępna będzie Kia Sportage?

Kia Motors Polska opublikowała właśnie cennik 4 modelów Sportage i bogatą gamę akcesoriów.

5 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Szykują się podwyżki cen egzaminów na prawo jazdy!

Bardzo możliwe, że już za kilka miesięcy egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B kosztować będzie 170 zł, zaś za teorię 35 zł. Z takimi propozycjami wystąpiło środowisko WORD-ów.

5 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Rajd Rzeszowski bez Škoda Castrol BP Rally Team

Załoga Škoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, ze względu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. Rajdzie Rzeszowskim.

5 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Zdobądź Przewodnik 4x4

A może by tak... zjechać z asfaltowej drogi i poczuć prawdziwe off-roadowe emocje? Większość aut 4x4 nigdy nie opuszcza asfaltu.

5 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Nowości w Mercedesie GL

Czy niewielkie poprawki mogą robić wielką różnicę? Patrząc na najnowsze zmiany i udogodnienia dostępne w klasie GL, nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości.

4 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Będzie karambol na A2!

W ramach zaplanowanego na najbliższy weekend Narodowego Eksperymentu Bezpieczeństwa "Weekend bez Ofiar" na autostradzie A2 niedaleko Strykowa dojdzie do symulacji karambolu.

4 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

W sierpniu ginie około 140 osób dziennie!

Sierpień to najbardziej niebezpieczny miesiąc w roku pod względem liczby wypadków. W ubiegłym roku w sierpniu odnotowano ich aż 4 330, czyli średnio ok. 140 dziennie! Śmierć w tym okresie poniosło 451 osób, a ponad 5,5 tysiąca zostało rannych.

4 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Nissan X-Trail po zmianach

Zmienione nieco nadwozie, ulepszone wnętrze oraz bardziej ekologiczne jednostki napędowe - to główne zmiany, dzięki których wchodzący do sprzedaży już we wrześniu odświeżony Nissan X-Trail ma skutecznie rywalizować z konkurentami.

4 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Cruzy powiększyły swoją przewagę w klasyfikacji mistrzostw dzięki wygranej Huffa w Brnie

Zespół Chevroleta zanotował w Brnie kolejny udany dzień, po tym jak Rob Huff wygrał ze sporą przewagą pierwszy wyścig na czeskim torze, startując z uzyskanego poprzedniego dnia pole position. Jest to czwarte zwycięstwo w tym sezonie dla przygotowanego przez RML Chevroleta Cruze i pierwsze dla tego brytyjskiego kierowcy. Alain Menu stawał na podium dwa razy po zdobyciu trzeciego miejsca w obu wyścigach, czym potwierdził swoją świetną formę. Te trzy miejsca na podium i czwarte miejsce Huffa w drugim wyścigu pozwoliły Chevroletowi zebrać kolejne punkty i powiększyć swoją przewagę w klasyfikacji konstruktorów.

4 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies