Artykuły
Freelander z napędem na przód i nowym logo

Już we wrześniu do salonów sprzedaży trafi odświeżona wersja drugiej generacji Land Rovera Freelandera. Jak zwykle w tego typu przypadkach lekko odświeżony został wygląd auta, a także zmodyfikowano jednostki napędowe. Nowością będzie także wersja z napędem tylko na przednią oś.


16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Mitsubishi ASX z pełnym odliczeniem VAT

Oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce - firma MMC Car Poland - wprowadza do sprzedaży swój najnowszy model - Mitsubishi ASX 4WD z 4 osobową homologacją ciężarową.

13 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

"Drewniany" Spark

Moda na surfowanie powraca, a my mamy na to niezaprzeczalny dowód. Chevrolet zaprezentował małego Sparka w wersji specjalnej. „Drewniany" Spark Woody Wagon został stworzony dla uczczenia amerykańskiej spuścizny Chevroleta związanej z kulturą młodzieżową.

13 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Coval Puchar Polski OFF-ROAD PL - runda druga już w piątek

Rozpoczęło się końcowe odliczanie przed II rundą COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Rajd rozpoczął się dzisiaj o godzinie 14.

13 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Land Rover przenosi produkcję do Indii

Prezes Tata Motors, Carl-Peter Forster poinformował, że produkcja Land Rovera od 2011 roku zostanie przeniesiona do Indii.

13 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Kuzaj wraca do zdrowia

"Z wielką radością pragniemy poinformować, że kierowca Skoda Castrol BP Rally Team Leszek Kuzaj wraca do zdrowia" - czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej krakowskiego kierowcy.

11 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Jaguar – król rysunku

Każdy Jaguar zaczyna swoje życie jako szkic na kartce papieru. Wizje projektantów pojawiają się pierwotnie jako kilka ostrych linii, następnie ewoluują do bardziej skomplikowanych projektów. Ostateczny kształt prototypu stworzony w programie graficznym powstaje na długo zanim prawdziwy samochód wyjedzie na nasze drogi.

11 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Polacy pojadą w Rally Dos Sertoes

Motocykliści ORLEN Team, Jakub Przygoński i Jacek Czachor, wezmą udział w Rally Dos Sertoes - czwartej eliminacji tegorocznych Mistrzostw Świata cross-country FIM.

11 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Hołek pokaże swoją bróń

Już 21 sierpnia o godzinie 12.00 w samym centrum Warszawy najsłynniejsze rajdowe oraz wyścigowe zespoły świata, wśród których znajdą się zawodnicy ORLEN Team oraz Verva Racing Team, zmierzą się w nietypowej ulicznej rywalizacji. Jednym z punktów kulminacyjnych wydarzenia będzie premiera nowego rajdowego auta Krzysztofa Hołowczyca na Dakar 2011 oraz prezentacja jego możliwości w bezpośredniej konfrontacji na ulicznym torze miejskim.

11 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Coval Puchar Polski OFF-ROAD PL - Land Rover partnerem II etapu

LAND ROVER - brytyjski producent samochodów terenowych - jest jednym z partnerów Coval Puchar Polski Off-Road PL, którego drugi etap startuje już 13 sierpnia. Samochody LAND ROVER DEFENDER będą miały kolejną okazję, aby dowieść, jak umiejętnie radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

11 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies