Artykuły
Polak wygrał pierwszą część maratonu

Rafał Sonik podniósł do czterech (wliczając w to Super Prime) liczbę wygranych odcinków specjalnych w Rally dos Sertoes. Umocnił po raz kolejny pozycję lidera kategorii quadów pozostawiając za sobą Roberta Nahasa o niemal 13 minut na 330-kilometrowym odcinku specjalnym. W klasyfikacji generalne kolejny zawodnik po Rafale ma do niego 28 minut straty.

17 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Sonik liderem

Rafał Sonik był czwarty na mecie 201 km odcinka specjalnego w drodze do Palmas. Mimo gorszego wyniku etapowego niż ostatnio objął prowadzenie w Rally dos Sertoes. Dotychczasowy lider, Carlo Collet otrzymał  dwie godziny kary, spadając na siódme miejsce. Najlepszy czas na oesie uzyskał dwukrotny zwycięzca rajdu, Robert Nahas. Dodatkowym powodem do radości dla Polaka było wygranie odcinka specjalnego Super Prime.

17 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Przygoński daje radę

Jakub Przygoński, motocyklista ORLEN Team pokonał bardzo szybko 330-kilometrowy odcinek specjalny rozgrywany podczas szóstego etapu Rajdu Dos Sertoes. Wypracowana przewaga pozwoliła mu zmniejszyć dystans do poprzedzającego go w łącznej klasyfikacji rajdu Davida Casteu do zaledwie dwóch minut. Kuba jednocześnie umocnił się na drugim miejscu w klasie motocykli powyżej 450 cc.

17 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

190-konny diesel

Toyota Land Cruiser w europejskiej specyfikacji w końcu otrzymała mocniejszy silnik wysokoprężny, który zapewni autu lepsze osiągi.

17 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Na Dakarze pojedzie BMW X3

Krzysztof Hołowczyc, zawodnik ORLEN Team, wystartuje w kolejnym rajdzie Dakar za kierownicą BMW X3 CC, wystawionego przez słynny niemiecki zespól X-raid.

17 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Mocny finał

Wiemy już, kto okazał się najlepszy w II rundzie COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL – najważniejszym polskim rajdzie przeprawowym win kraju. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę dostaliśmy masę przednich emocji.

16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Wodny świat

Zmęczeni walką z terenem zawodnicy zjeżdżają już do bazy. II runda COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL z wolna zmierza do zakończenia. Ostatni odcinek sportowy za nami – teraz pozostało tylko oczekiwanie na wyniki i dekoracja zwycięzców.Zawodnicy odpoczywają właśnie po wyczerpującym Odcinku Dziennym, podczas którego musieli zmierzyć się z wszelkiej maści przeszkodami. Były ciasne i techniczne trawersy, ostre podjazdy i zjazdy, grząskie błota i wodne rozlewiska. I właśnie te ostatnie zebrały dziś największe żniwo.

16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Trzecia rzeźnia

Jeśli ktoś kwestionował fakt, że COVAL Puchar Polski OFF-ROAD PL to najtrudniejszy rajd przeprawowy w Polsce, teraz musi przyznać się do błędu. Odcinek Nocny nie tylko dał się zawodnikom we znaki, ale i poważnie przeorał tablicę wyników.

16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Szalone tempo

Rajdy przeprawowe kojarzą się raczej z mozolną pracą wyciągarki, a nie z pędem na złamanie karku – prolog II rundy COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL udowodnił jednak, że skojarzenie to może wprowadzać w błąd.

16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Kuzaj wraca do zdrowia

"Z wielką radością pragniemy poinformować, że kierowca Skoda Castrol BP Rally Team Leszek Kuzaj wraca do zdrowia" - czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej krakowskiego kierowcy.

16 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies