Artykuły
Volvo rządzi w segmencie premium

Nie samochody luksusowych marek zza naszej zachodniej granicy, czy też te pochodzące z Japonii, a Volvo okazuje się najchętniej kupowaną marką z segmentu premium nad Wisłą.

26 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Nowe auto za 29.950 zł

W salonach Tata Motors można już zamawiać nowy model indyjskiej marki - Indica Vista. W porównaniu do swojego poprzednika ma być dużo bardziej komfortowo, bezpiecznie, a przy tym oszczędnie.

26 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Jak jeździć i zaoszczędzić

Wakacyjne powroty często oznaczają podróże z odległych zakątków Polski i Europy. Kierowcy, którzy jeżdżą zgodnie z zasadami eko-jazdy, na dystansie 350 km mogą zaoszczędzić około 3,5 litra paliwa*, a rocznie – nawet około 700 zł. Takie oszczędności można uzyskać, stosując się do prostych rad trenerów Szkoły Jazdy Renault.

25 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Orlando – nowy rodzinny van Chevroleta gotowy do prezentacji w Paryżu

Orlando to pierwszy samochód Chevroleta, który pojawi się w europejskim segmencie pojazdów wielofunkcyjnych/rodzinnych vanów. Będzie on jedną z głównych atrakcji salonu Mondial de l'Automobile w Paryżu, kiedy to 30 września odbędzie się światowy debiut pierwszego modelu produkcyjnego. To jedna z czterech światowych premier Chevroleta planowanych podczas tegorocznego salonu.

25 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Audi Q3 będzie gonić BMW X1

Wygląda na to, że koncern z Ingolstadt także aspiruje do wypełniania niszy w segmencie premium eksplorowanej do tej pory przez BMW X1. Zapowiadany od dłuższego czasu model Q3 zadebiutuje w 2011 roku.

23 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

40-letnim GAZem przez Rosję i Mongolię

Zespół Pentetrator, jadący 40-letnim autem terenowym GAZ wyposażonym w opony BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2, w 76 dni pokonał trasę z Warszawy do Władywostoku (27 000 km).

23 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Oto najlepsze SUV-y

Znana firma ZF wraz z niemieckim magazynem Auto Tests zorganizowała plebiscyt, który podzielony był na dwa etapy. W pierwszym czytelnicy wybrali 10 spośród 24 zaproponowanych modeli, od Audi Q5 do Volkswagena Tiguana

23 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Nowy Touareg 3

Blisko XX-wieczny amfiteatr na wzgórzu Petrisberg pod Trewirem był wczoraj sceną dla nowego Volkswagen Race Touarega 3, który będzie rywalizował na trasie Rajdu Dakar 2011.

23 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Podwójna zwycięstwo

Auta marki Land Rover ponownie zdobyły tytuły najlepszych samochodów w swoich klasach w prestiżowym plebiscycie „New Car Awards” organizowanym przez brytyjski magazyn „Auto Express”.

23 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

Ogromy sukces Polaka

Rafał Sonik został jako pierwszy zagraniczny quadowiec stanął na najwyższym stopniu podium w Rally dos Sertoes, wygrał ten "Mały Dakar". Sukcesem tym zapewnił sobie mocną pozycję lidera i Puchar Świata FIM w Cross-Country.

21 sierpnia 2010 brak komentarzy napisz mój

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies