Artykuły
Jaguar i Land Rover rosną pod rządami Taty

Przejęcie przez indyjską firmę Tata Motors dwóch brytyjskich marek samochodowych - Jaguara i Land Rovera jak na razie bardzo dobrze na nie wpływa. Kolejny miesiąc z rzędu rosną słupki sprzedaży i to znacząco.


To będzie najdroższe Porshe w historii

Jak donosi serwis Bloomberg News, powołując się na źródła z koncernu, nowe Porsche 918 Spyder będzie najprawdopodobniej najdroższym modelem w historii marki. Auto będzie droższe nawet od legendarnego modelu Carrera GT (2003-2006).


Ford pozostaje numerem dwa

W pierwszym półroczu 2010 Ford sprzedał na 19 najważniejszych rynkach Europy łącznie 716 900 samochodów. To daje marce spod znaku błękitnego owalu drugie miejsce za Volkswaganem na Starym Kontynencie.


Czarna skrzynka w samochodzie

Postęp komputeryzacji w świecie czterech kółek jest nieunikniony i będzie ewoluował w całkiem nowe strefy. Specjaliści z szeroko pojętej branży IT pracują nad samochodowymi "czarnymi skrzynkami", które będą rejestrować zachowania kierowcy, a potem ich dane będą przekazywane odpowiednim władzom i firmom ubezpieczeniowym.


Jak przetrwać upały w aucie?

Jeśli masz „klimę“ – nie zmieniaj auta w lodówkę, jeśli jej nie masz - uważaj na przeciągi. Żeby przetrwać w samochodzie upały, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach


Kiedy można nie płacić za radio w aucie?

Obowiązek płacenia abonamentu RTV za posiadanie radioodbiornika w samochodzie już od pewnego czasu budzi sporo emocji i kontrowersji. Jak się okazuje, nie zawsze na właścicielu spoczywa taki obowiązek.


Udany debiut rajdowy Nowej Fabii Super 2000

Škoda świętowała kolejne podwójne zwycięstwo w rozgrywanym w Belgii Rajdzie Ypres, szóstej rundzie Intercontinental Rally Challenge. Był to również piewszy rajd, na którym Škoda Motorsport wystartowała nową, zmodernizowaną Fabią S2000.


Ile zmieści się do nowego BMW 5 kombi?

Nowe BMW serii 5 Touring oferuje 560 litrów pojemności bagażnika. Można ją zwiększyć w zależności od potrzeb nawet do 1670 litrów dzięki unikalnej dla tego segmentu funkcjonalności oparcia tylnej kanapy.


„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobył pierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year) w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dla projektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszej fabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakość produktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP Dariusz Mikołajczak.


Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemu transportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawie Volvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dla środowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo. IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanego Volvo FMX.


8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Następna stronaX

Serwis 4x4.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Czytaj więcej >>

Akceptuję Politykę plików cookies